Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Про ЗНО
Вісті Роменщини
Четвер, 28 квітня 2016, 00:00      Ромни, Сумська область
Директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександр Сидоренко зустрівся з очільником Ромен Сергієм Салатуном і начальником відділу освіти міськвиконкому Іриною Івницькою. Під час візиту він розповів про особливості цьогорічного ЗНО.

Отже, для зручності абітурієнтів із нашого та сусідніх Липоводолинського й Недригайлівського районів перше тестування з української мови і літератури проходитиме в Ромнах. Саме цей предмет стане своєрідним пропуском до вступної кампанії: якщо учень не набере мінімальний пороговий бал, його не допустять до проходження незалежного оцінювання з решти предметів. Також у нашому місті пройдуть тестування з математики й історії України. Решту іспитів доведеться «долати» в обласному центрі.

Олександр Сидоренко поінформував, що по місту Ромни зареєструвалися 764 особи для проходження ЗНО, з них 587 - випускники 11-х класів. Для потреб вступної кампанії використовуватимуть приміщення коледжів КНЕУ та СНАУ і СЗОШ № 1. Зовнішнє незалежне оцінювання проходить уже восьмий рік, кожен абітурієнт має скласти іспити не більше як із чотирьох навчальних предметів. При чому українська мова та математика або історія України є обов’язковими.

На кожному пункті знову працюватимуть фахівці зі шкіл нашого міста (загалом близько 140 педагогів), чергуватимуть лікарі й представники поліції.

Нагадаємо, вся процедура ЗНО є деперсоніфікованою, тобто до аудиторій учні заходитимуть із номерами штрих-коду, котрий їм присвоює комп’ютер. Розміщуватися за партами вони також будуть у визначеному «машиною» порядку. Словом, створено рівні умови для всіх, аби перевірити ті знання, що засвоїли учні з певного предмета.

Тетяна ЄЛІНА.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Мітинг
Мітинг