Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Очистили «зелені легені»
Очистили «зелені легені»
Вісті Роменщини
Середа, 27 квітня 2016, 00:00      Ромни, Сумська область
Погодьтеся, приємніше гуляти там, де прибрано. А коли лад наводить підростаюче покоління, то порушувати візуальну ідилію хочеться ще менше. До того ж це зовсім нескладно. Варто лише щоразу кидати сміття в урну, не нівечити зелені насадження й не руйнувати те, що створили інші.

Міський парк культури і відпочинку ім. Т.Г. Шевченка завдяки дітям став виглядати чистішим. Учні спеціалізованої ЗОШ № 2 ім. Академіка А.Ф. Йоффе взяли до рук граблі, віники, ряднини й навели лад поблизу фонтану. Крім якісної роботи вони ще й залюбки давали сфотографувати себе й результати своєї роботи.

Вихованці центру ранньої соціальної реабілітації для дітей-інвалідів теж доучилися до акції «Зробимо Україну чистішою!» Члени громадських організацій молодих інвалідів «Сумщина», «Злагода» й волонтери вищого професійного училища прибрали територію в парку поблизу надувних гірок. Уздовж алеї діти висадили дерева та кущі. Впорядковану територію запропонували назвати «Алеєю добрих справ». ПП Черниш придбав саджанці, а директор комунального підприємства «Ромникомунтепло» Віталій Мега надав транспорт для вивезення сміття. На дитячих атракціонах намалювали улюблених героїв із мультфільмів. Це справа рук художниці, яка пересувається на інвалідному візку, Світлани Новак.

За словами директора центру Наталії Осауленко, захід носив не лише екологічний, а й соціальний характер. Адже інваліди хочуть бути на рівних із усіма жителями нашого міста і допомагати в добрих починаннях. До того ж, вчинки дітей з обмеженими можливостями напевно спонукатимуть решту мешканців дотримуватися порядку та чистоти. Головне, щоб чиясь жорстокість і обмеженість не зруйнувала плоди праці молодих людей з особливими потребами. Тепер парку не вистачає ще одного важливого елементу - стаціонарних гойдалок і гірок у робочому стані.

Тетяна ЄЛІНА.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

47
47