Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Гемодіаліз став доступніший
Гемодіаліз став доступніший
Вісті Роменщини
Неділя, 10 квітня 2016, 20:31      Ромни, Сумська область
У Ромнах нарешті перерізали білосніжну стрічку на вході до відділення для нефрологічних хворих. Церемонію доручили виконати главі облдержадміністрації Миколі Клочку, начальнику обласного управління охорони здоровʼя Сергію Бутенку, головному лікарю ЦРЛ Валентині Гуньковій та мамі однієї з пацієнток Ользі Рубець.

Очільник Сумщини Микола Клочко наголосив, що відкриттю відділення гемодіалізу сприяли як представники обласної, міської та районної влади, так і меценати. Відтепер медпослуги стануть ближчими для кожного: в області діє програма, котра має забезпечити всіх недужих на ниркову недостатність необхідним для процедури оснащенням і супровідними послугами. Також Микола Олексійович подарував сучасний телевізор. Тож пацієнтам буде, мабуть, приємніше проходити сеанс очистки нирок, який триває близько чотирьох годин.

Сергій Бутенко повідомив, що вже є аналогічні заклади в Конотопі та Охтирці. Найближчим часом заплановано відкриття і в Шостці. А за показниками кількості гемодіалізних ліжок Сумщина посідає друге місце в Україні.

Як зазначила Валентина Гунькова, для потреб установи працює новостворена станція очистки води, адже саме вона є важливою складовою процедури.

- Розраховуємо приймати 20 хворих. Із них 14 - жителі Ромен та району, решта - мешканці сусідніх Недригайлівщини й Липоводолинщини. Працюватимемо в дві зміни, щоб кожен мав змогу отримати доступ до процедури «штучна нирка» в повному обсязі, тобто тричі на тиждень. 11 фахівців обслуговують пацієнтів. Середній і старший медичний персонал проходив навчання в Ковелі та Сумському обласному центрі нефрології, - розповіла завідуюча новоствореного відділення Юлія Кучеренко.

Тетяна ЄЛІНА.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

9 травня 2009
9 травня 2009