Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Чекаємо змін
Вісті Роменщини
Вівторок, 11 серпня 2015, 00:00      Ромни, Сумська область
Очільник Сумської обласної державної адміністрації Микола КЛОЧКО завітав до Ромен із робочим візитом. Програма передбачала особистий прийом громадян, відвідини ТОВ «Таланпром» і станції екстреної медичної допомоги, огляд дорожнього покриття на вулицях Щучки та Конотопській.

Працівники взуттєвого гіганту ставили питання, котрі найбільше турбують багатьох мешканців краю, зокрема, стан доріг. Як запевнив міський голова Сергій Салатун, за найближчі п’ять років планують привести до кращого стану всі магістралі міста. Поцікавилися й ситуацією з полігоном для твердих побутових відходів, якістю води, автобусними перевезеннями та вуличним освітленням.

Микола Клочко побачив взуття, котре виготовляють на замовлення Міністерства оборони України для наших вояків на сході. Глава Сумщини був задоволений якістю й темпами виконання робіт.

- Друга зміна закінчується о дванадцятій годині ночі, - говорить одна з працівниць. - Ми виходимо з заводу, а ліхтарі саме в цей час вимикають. Добиратися додому доводиться в темноті. Микола Клочко доручив вирішити цю проблему шляхом подовження часу роботи ліхтарів у нічний час принаймні на годину.

Серед приємних новин - нові умови роботи для перевізників. Їх зобов’яжуть працювати до 22 години, а самі автобуси будуть не старіші 10 років. Також запевнив міський голова Сергій Салатун, що станцію знезалізнення води таки добудують. Але це лише половина завдання. Ще потрібно замінити старі водні мережі.

Тетяна ЄЛІНА.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

8
8