Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Веселковий розмай дитинства
Веселковий розмай дитинства
Вісті Роменщини
Середа, 03 червня 2015, 00:00      Ромни, Сумська область
Через військові дії на сході, занепад економіки зараз немає змоги проводити загальноміські свята «з розмахом». Тому Міжнародний день захисту дітей цього року особливий. Адже для тих, заради кого живуть дорослі, варто було викластися на максимум - попри всі негаразди. Так і вийшло.

Свою порцію уваги від владних осіб отримали дітки з особливими потребами. В міському парку культури і відпочинку ім. Т. Шевченка для вихованців центру ранньої соціальної реабілітації для дітей-інвалідів пройшли урочистості. Зокрема, перед публікою виступили солісти й колективи, представники міської та районної влади.

- Коли п’ять років тому ми запровадили програму реабілітації дітей-інвалідів, виділили на неї сто тисяч гривень, у це мало хто вірив. Двічі на тиждень машина збирає діток із району, доставляє їх до закладу, де вони спілкуються з іншими, для них проводять усілякі реабілітаційні заходи. 113 дітей-інвалідів із сіл Роменщини за цією програмою покращують свій стан, - розповів перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Татарінов.

Також для дівчаток і хлопчиків безкоштовно працювали атракціони. Для діток та їх батьків такі події воістину є ковтком свіжого повітря.

Протягом понеділка на стадіоні ім. В. Окіпного, в міському парку культури та відпочинку ім. Т. Шевченка пройшло розмаїття заходів, у яких могли взяти участь усі охочі дівчата й хлопці. Зокрема, на стадіоні зранку організували спортивні естафети для вихованців різних секцій спортивної школи. Тут же провели показові польоти вихованці авіамодельного гуртка ЦПО та РТМ. Парк прикрасили виступи хореографічних колективів міста й різнокольорові малюнки на асфальті.

Ближче до вечора центральними вулицями Ромен пройшли колоною обдаровані дітки. Її протяжність вражала, а розмаїтість вселяла оптимізм. Учасники ходи дісталися до головної сцени міста, де й почалися найбільш масові заходи.

Міський голова Сергій Салатун висловив подяку батькам за виховання чудових синочків і донечок, привітав присутніх зі святом, побажав того, про що зараз мріють усі: мирного неба та безтурботного дитинства. Сергій Андрійович виконав почесну місію: нагородив грамотами найталановитіших юних роменців за їхні досягнення в різних напрямках. Треба було бачити, якою гордістю світилися очі цих чемпіонів, майстрів спорту, переможців, коли вони «злітали» на сцену. Саме завдяки таким дітям, їх індивідуальності про Ромни знають не лише в області, а й за її межами. Усіх, хто долучився до дійства, порадував танцювальний флеш-моб, який охоче виконали малята разом із наставниками. Між іншим, сцену оснастили матами, що дуже сподобалося тим, хто підіймався туди для виконання танців або показових номерів із різних спортивних дисциплін.

Тетяна ЄЛІНА.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Сейм
Сейм