Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Багато роботи і мало їжі
Багато роботи і мало їжі
Вісті Роменщини
Понеділок, 12 січня 2015, 20:52      Ромни, Сумська область
Зараз не дивина, що молоді люди скаржаться на погане самопочуття. Та й хронічні захворювання «омолодилися». Мабуть, дається взнаки стрімкий розвиток хімічної індустрії та незадовільний стан екології. Тому людина, котра відзначає 100-ліття, по праву може вважатися героєм.

Днями Віра Семенівна Михно приймала гостей саме з цієї нагоди. Бабусю з віковим ювілеєм вітали міський голова Сергій Салатун, начальник управління Пенсійного фонду Алла Біленко, начальник УПСЗН міськвиконкому Ярослав Панченко й численні родичі.

Віра Семенівна народилась у 1914 році, пережила всі страхіття, які припали на першу половину ХХ століття. У дворічному віці залишилася сиротою. Коли дівчинці виповнилося 8 - пасла овець. Чоловік служив у кінній армії. Разом із ним народили чотирьох дітей, одна дитина померла немовлям. Ще одного сина поховала два роки тому. Має 5 онуків, 2 правнуків й одного праправнука.

За словами родичів, вона закінчила лише 1 клас у сільській школі, проте мала відмінну пам’ять. Зараз бабуся погано чує, а в решті стану її здоров’я можна позаздрити: має тиск 120/70 і непоганий зір, ще донедавна могла розписуватися без окулярів. Віра Михно проживає з онуком. Він говорить, що бабуся все життя тяжко працювала в колгоспі й мало їла. Вважає, саме це допомогло їй дожити до свого сторіччя.

Іванна СОЛОВЕЙ.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

16
16