Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Вибір зроблено
Вісті Роменщини
Неділя, 02 листопада 2014, 15:36      Ромни, Сумська область
Минулої неділі жителі України обирали новий склад парламенту. Й цього разу в основному громадяни голосували не стільки за ідеологію чи програму, як за назву партії чи ім’я її лідера. Адже попри видиме розмаїття у бюлетенях суттєвої різниці в переліку передвиборчих обіцянок між претендентами на крісла не спостерігалося.

Юлія Шкиря, голова ДВК, що знаходиться в коледжі КНЕУ, розповіла про не надто високу активність електорату: станом на другу годину дня на дільницю прийшло трохи більше 30% осіб, занесених до списків. За словами Юлії Володимирівни, процес голосування проходить спокійно, жодних скарг чи претензій до неї не надходило.

Довготерміновий спостерігач від громадської мережі «Опора» Владислав Діброва поділився своїми враженнями. Цього разу збільшили кількість членів дільничних комісій до 18. Під час травневої президентської кампанії їх було лише 12, через що виникали довжелезні черги. Також за словами спостерігача явка у селах була більшою за міську. Хоча ні там, ні там її не можна назвати високою.

На одній з дільниць зафіксували порушення у вигляді не видачі протоколів спостерігачам, про що склали відповідний акт.

Станом на ранок понеділка ОВК опрацювало протоколи з 35 дільниць із 225 наявних.

Тетяна ЄЛІНА.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

9 травня 2009
9 травня 2009