Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Про актуальне
Вісті Роменщини
Четвер, 16 жовтня 2014, 19:45      Ромни, Сумська область
Під час засідання колегії райдержадміністрації обговорили стан підготовки галузей економіки, соціальної сфери, закладів освіти та культури до роботи в осінньо-зимовий період. Як відомо, на третину скоротиться споживання газу порівняно з попереднім роком. Начальник управління регіонального розвитку та будівництва РДА Ніна Трофименко доповіла, що внаслідок переведення бюджетних установ на альтернативні види палива вдасться досягти запланованої економії.

Стосовно індивідуальних будинків, із 9748 газифікованих осель у 4030 можливе використання пічного опалення.

Начальник управління соціального захисту населення РДА Олександр Даценко презентував інформацію про виконання районної програми зайнятості населення. За його словами, станом на початок вересня створено 131 робоче місце. В розрізі юридичних осіб із запланованих 43 фахівців влаштували на роботу 25.

Також обговорили напрацювання служби у справах дітей. Начальник відомства Зінаїда Степаненко поінформувала про 80 дітей, які перебувають на обліку як сироти й діти, позбавлені батьківського піклування. Проте в інтернатних закладах перебуває лише 12 із них. Зінаїда Володимирівна зазначила, що цей показник є втішним і має тенденцію до зменшення.

Іванна СОЛОВЕЙ.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Шевченко
Шевченко