Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

День прапора
Вісті Роменщини
Середа, 27 серпня 2014, 00:00      Ромни, Сумська область
Втілення честі, гідності, свободи й братерства українського народу. Так назвав символ нашої держави очільник Ромен Сергій Салатун під час мітингу з нагоди Дня державного прапора. Вітальні слова виголосив також секретар міської ради Володимир Книга.

Відбулась акція «Кілометри почуттів». За мету поставили актуальну нині тему об’єднання всього народу України. Мешканці міста трималися за руки, перед ним майоріли прапори. Пізніше за допомогою віртуальних ресурсів жителів різних куточків  України об’єднають у єдиний живий ланцюг. Серед учасників була й гостя зі сходу.

Журналісти поспілкувалися з переселенкою зі Стаханова Луганської області Ларисою Кєлємєн. Жінка висловила щире захоплення гостинністю роменців:

– Я радію, що можу вільно ходити з синьо-жовтим прапорцем, співати гімн і не боятися за своє життя лише тому, що є українкою. Чеченці та моряки російського флоту почуваються справжніми господарями. В них, як кажуть, скляні очі. Це всіх лякає, адже ми наче на своїй землі, але почуваємося не вільно. В Ромни приїхали з чоловіком 7 серпня. Він уже працевлаштувався електриком. Я поки шукаю роботу. Живемо у моєї тітки. Дуже сумуємо за рідним домом і віримо, що скоро все це страхіття скінчиться. Колись увечері тут був феєрверк. Ми дуже боялися, бо на рівні підсвідомості це сприймалося як вибухи і думка була лише одна: аби по швидше вони закінчилися. Наш знайомий служить зараз на передовій. Кілька днів їх підрозділ існував без їжі й води. Але навіть не це для них було найстрашнішим. Вони не мали найголовнішого в умовах постійних обстрілів – боєприпасів. Тож він зателефонував батькам і почав прощатися. А коли змогли дістатися до населеного пункту, знову відчули себе живими…

Того ж дня Україна отримала п’ятьох нових громадян, яким вручили паспорти під час урочистостей.

Іванна СОЛОВЕЙ.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop46
konotop46