Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Економія як необхідність
Економія як необхідність
Вісті Роменщини
Вівторок, 19 серпня 2014, 13:23      Ромни, Сумська область
Цьогорічна зима буде дуже складною і скупою на тепло. Річ тут навіть не в показах термометра, які поки що складно прогнозувати. Проблемною вона стане через зменшення об’єму газу. Як відомо, Кремль перекрив вентиль, і Україна опинилася в нелегкій ситуації. Ми хоч видобуваємо блакитне паливо самі, його обсягів не вистачить на потреби держави. Тому забезпечення альтернативними джерелами тепла має стати першорядним завданням для всіх без виключення. Про це йшлося на засіданні громадської ради при райдержадміністрації.

Перший заступник голови РДА Володимир Татарінов повідомив, що загальний об’єм скорочення поставок газу становить 30%, але він може й зростати.

– Питання енергозберігаючих технологій зараз актуальне як ніколи, – наголосив посадовець. – Утеплення помешкання й запасання дровами чи вугіллям є тими кроками, які має втілити кожен житель району і міста. Ряд навчальних та медичних закладів переведемо на твердопаливні котли. На жаль, не всі жителі району усвідомили всю складність ситуації. Через ліміти подачі газу в мережі буде низький тиск, тому багато сучасних котлів опалення не ввімкнуться. Словом, проблема стосуватиметься кожного.

На жаль, не всі мешканці району зможуть за пару місяців, які лишилися до початку опалювального сезону, встигнути перейти на альтернативні види палива. Із 9746 газифікованих будинків лише 4050 зберегли печі. З 18 дитячих садків району 16 використовують газ, із 34 шкіл – 21.

Голова громадської ради В’ячеслав Лєонов підкреслив, що всі пропозиції від директорів навчальних та медичних закладів щодо оптимізації опалювального процесу будуть братися до уваги.

Варвара ОНІЩЕНКО.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Сейм
Сейм