Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

За чисте місто
Вісті Роменщини
Вівторок, 29 липня 2014, 21:22      Ромни, Сумська область
На засіданні виконкому очільник міста Сергій Салатун повідомив, що нарешті команда його заступників після спеціальної перевірки в повному складі приступила до роботи. Нагальним завданням нині є наведення чистоти в Ромнах. Саме про благоустрій говорили під час зібрання.

Начальник головного управління міського господарства Михайло Грицай поінформував про перевірки, проведені впродовж року. Протягом шести рейдів спеціалісти склали дев’ять протоколів. Але ця цифра навряд чи віддзеркалює реальну картину стану дотримання благоустрою в Ромнах.

Представники КП «Чисте місто» зазначили, що мешканці приватного сектора не надто активно вкладають договори на вивіз сміття. Хоча, безперечно, відходи є у всіх. Члени виконкому Віктор Храпатий і Микола Андрусенко зосередили увагу присутніх на великій бюрократії в процесі співпраці мешканців із комунальним підприємством. Проте працівники «Чистого міста» пояснили, що такого порядку вимагає законодавство.

Іншого питання торкнувся член колегіального органу Юрій Вовченко. Після дощу лавочки у скверах міста оточені величезними калюжами й підійти до них неможливо, тож варто якимось чином виправити ситуацію.

Також ішлося про перевірку фінансової діяльності «Чистого міста», під час якої виявили немало порушень, тому вирішуватимуть питання відповідності керівника займаній посаді.

Іванна СОЛОВЕЙ.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Ромни
Ромни