Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Про майно і фінанси
Про майно і фінанси
Вісті Роменщини
Середа, 16 квітня 2014, 20:43      Ромни, Сумська область
Однією з тем, порушених в. о. міського голови, секретар міської ради В’ячеславом Губарем під час зустрічі з представниками місцевих ЗМІ, стала ситуація з довгобудом по вулиці Коржівській. Нагадаємо, у 2007 році незавершену школу з аукціону купило ДП «Дніпровський круг» і рішенням сесії міської ради йому дали дозвіл на перепрофілювання споруди під житло. Знайшлися охочі придбати там квадратні метри. Проте далі збирання коштів із потенційних мешканців справа не пішла.

– Об’єкт незавершеного будівництва продали за 2,5 мільйона гривень, – розповів очільник міста. – Підприємство у 2008 році сплатило до міського бюджету лише 30% вартості. Основний борг становив 1 мільйон 388 тисяч гривень, а з урахуванням пені та інфляції треба виплатити 3 мільйони 647 тисяч гривень. Фірма навіть за проектну документацію не розрахувалася. Також вони заборгували близько 8 мільйонів гривень МНС та більше двох мільйонів – виконавцям робіт. Директор «Дніпровського кругу» на даний час перебуває під слідством. Зараз основне завдання – повернути будівлю у власність територіальної громади. Сподіваємося на співпрацю зі службовцями міжрегіонального центру швидкого реагування та іншими людьми, хто вкладав кошти в майбутнє помешкання.

В’ячеслав Олександрович відзначив, що з 2011 року представники виконкому не з’являлися на судові засідання, хоч і мали фінансові претензії. Саме тому розгляд справи припинили. Однак він висловив упевненість, що об’єкт повернеться у власність міста і розпочате будівництво таки завершать.

Наприкінці 2013 року в Ромнах проводила перевірку державна фінансова інспекція. Її представники виявили порушення бюджетного законодавства в договорах, укладених із дочірніми підприємствами ПП «Еліпс». У зв’язку з розбіжністю в цих документах розмірів орендної плати бюджет міста не отримав 234 тисячі гривень. Боржникам написали лист, де озвучили претензії, але керівник «Еліпса» з цією сумою не погодився, тому міська рада змушена буде звернутися до суду.

Також перевіряючі вказали на порушення під час виплати «безпідставно нарахованих» тодішньому очільнику міста Миколі Калашнику та його заступникам премій на суму 9200 гривень. Частину коштів уже вдалося повернути до скарбниці Ромен.

Тетяна ЄЛІНА.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop60
konotop60