Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Жінка з чарівною паличкою
Жінка з чарівною паличкою
Вісті Роменщини
Неділя, 01 грудня 2013, 22:38      Ромни, Сумська область
Лариса Терещенко вже вп’яте проводить виставку творчих робіт у міському Будинку культури. Цього разу вона об’єднала 45 представлених полотен під назвою «За покликом душі». Пані Лариса працює в різних техніках, але щоразу її картини показують, як звичайний пензлик чи олівець миттю перетворюється на чарівну паличку, з допомогою якої вона творить прекрасне.

Лариса очолює дитячу студію образотворчого мистецтва МБК «Чарівна палітра», де кожен має змогу доторкнутися до казкового світу художниці та повчитись у неї майстерності. Під час відкриття виставки її вихованці з теплотою відгукувалися про наставника. Вітали майстриню також начальник відділу культури Тетяна Баляба, директор будинку культури Валентина Любива, представник краєзнавчого музею Оксана Голуб, громадська діячка Ольга Лобода.

Всі бажаючі можуть завітати до виставкової галереї, щоб насолодитися роботами Лариси Терещенко і переконатися, що намальовані фрукти й квіти мають аромат, а очі зображених людей світяться справжнім вогником. Любить Лариса писати дітей – їх щічки такі пухкі. Так і хочеться доторкнутися…

Іванна СОЛОВЕЙ.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Псел
Псел