Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Пам’яті земляка
Пам’яті земляка
Вісті Роменщини
П'ятниця, 13 вересня 2013, 07:42      Ромни, Сумська область

Міськрайонний літературно-мистецький конкурс імені Г. Навроцького проводиться з метою вшанування180-річчя від дня народження предводителя дворянства, мирового судді, депутата третьої Державної Думи Російської імперії, статського радника, громадського діяча, почесного громадянина міста Ромни, засновника Лібаво-Роменської та Кременчуцької залізниці – Григорія Миколайовича Навроцького. Конкурс організовують та проводять відділ освіти міськвиконкому, управління освіти райдержадміністрації, редакція альманаху «Ромен».

До участі запрошуються учні 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста і району, студенти професійно-технічних навчальних закладів, коледжів та доросле населення.

Конкурс проводиться у номінаціях:
- поезія;
- прозові твори та наукові дослідження;
- музичні твори;
- декоративно-прикладне мистецтво;
- живопис та художня фотографія.

Конкурс проводиться у двох вікових категоріях. Перша – для учнів 9-11 класів та студентів коледжів і професійно-технічних навчальних закладів. Друга – для осіб віком від 20 років.

Роботи учасників конкурсу оцінює журі. До його складу входять педагогічні працівники загальноосвітніх, професійно-технічних закладів, коледжів, представники творчих спілок.

Роботи надсилаються до відділу освіти міськвиконкому (м. Ромни, вул. Гетьмана Мазепи, 55) та управління освіти райдержадміністрації (м. Ромни, бульвар Свободи, 1) до 30 жовтня. Додаткова інформація за тел.: 097-537-58-08.

Журі конкурсу визначає переможців з урахуванням набраних балів за виконані завдання відповідно до критеріїв оцінювання.

Переможці нагороджуються дипломами I, II і III ступенів та грошовими преміями.

Урочисте підбиття підсумків відбудеться в центральній міській бібліотеці для дорослих ім. Б. Антоненка-Давидовича за адресою: вул. Коржівська, 94.

Особливу увагу буде приділено раніше не оприлюдненим творам, які міститимуть нову інформацію про Григорія Миколайовича Навроцького та членів його родини.

Віктор КЛЕЙНІХ,

редактор альманаху «Ромен».

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

51
51