Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Наші ветерани чужої війни
Наші ветерани чужої війни
Вісті Роменщини
Понеділок, 23 лютого 2009, 10:19      Ромни, Сумська область

Сльози матері благословили урочистості з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав на Роменщині. Тимчасово виконуючий обов’язки голови РДА Петро Кривогуз, заступник голови ра­йонної ради Віктор Усик, ветерани війни в Афганістані Анатолій Трофименко і Віталій Коломієць відвідали стаціонарне відділення ЦРЛ, де перебуває на лікуванні Г.М. Карпенко, мати загиблого «афганця» Миколи Глущенка – єдиного сина в родині. Її рани не гоїть час…

 

Прохання Ганни Матвіївни змінило програму заходів і, напевно, стало головною її складовою. Вона попросила відвезти на могилу сина в с. Сененкове троянди, схожі на дві червоні краплі крові.

 

Лише виконавши обітницю військових побратимів, дану матері, делегація взяла участь у мітингу біля «Чорного тюльпана» в Ромнах.

 

То була дійсно непотрібна нам війна, яка, проте, навчила вірності військовій присязі й військовій дружбі. Нова демократична спільнота не може допустити, щоб гордість нації гинула заради чужих інтересів. Про це згадали у своїх виступах міський голова Павло Помаран, т. в. о. голови РДА Петро Кривогуз, військовий комісар Андрій Ішутов, голова Роменської організації ветеранів війни в Афганістані, депутат міської ради Ігор Булах. «Спасибі за подвиг, який виховує відданих патріотів», – сказав «афганцям» від імені юного покоління одинадцятикласник ЗОШ № 4 Павло Чигрин. Ветеранам «не­оголошеної війни» вручили ювілейні медалі та грамоти. На урочистостях у Сумах Роменській організації ветеранів війни в Афганістані передали подяку Прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко.

 

Віктор Усик, до речі, теж колишній воїн-інтернаціоналіст, Анатолій Трофименко і Віталій Коломієць привезли нагороди своїм побратимам у Великі Бубни.  Відзнаку Української спілки учасників бойових дій на території інших держав також вручили сільському голові Любові Буші, яка ініціювала встановлення пам’­ятника воїнам-афганцям у селі. А от медаль «За звитягу» довелося вручати Миколі Пугачу вдома – фізичні, а найбільше душевні рани Афганістану підкосили його здоров’я й не дозволили взяти участь в урочистостях.

 

Квіти лягли до пам’ятників чи то краплями крові, чи то слізьми матерів… Але й досі в гарячих точках по всьому світу під час ранкової чи вечірньої перевірок звучать українські прізвища.

Денис МЯГКОВИЧ.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop70
konotop70