Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

101
Вісті Роменщини
Понеділок, 23 лютого 2009, 10:16      Ромни, Сумська область
Вогонь забрав чотирьох

Вже протягом нинішнього року станом на 2 лютого на Роменщині сталося 11 пожеж. Ними завдано значних матеріальних збитків. Але найбільше занепоко­єн­­ня викликають надзвичайні ситуації, внаслідок яких гинуть люди. Лише протягом січня на місці пожеж виявлено чотири трупи – стільки ж, як за весь минулий рік.

 

Основними причинами пожеж стали підпали, порушення правил монтажу та експлуатації електроустановок і печей, необережне поводження з вогнем. Так, 4 січня близько 2 год. надійшло повідомлення про загорання літньої кухні мешканця Ромен. Навіть дві автоцистерни СДПЧ-9 не змогли попередити нещастя. Було виявлено труп непрацюючого громадянина 1976 р.н., який зловживав спиртними напоями. Причиною пожежі стало куріння в ліжку.

 

16 січня пожежа виникла у житловому будинку в Правдюках. З пояснення господаря встановлено, що у пічному димоході не було тяги. Він вилив пляшку бензину в піч, після чого стався спалах випарів бензину, від якого зайнялися одяг, речі. Під час гасіння пожежі чоловіка врятували, але він отримав 60% опіків тіла й через дві доби помер у ЦРЛ.

30 січня у власному будинку згорів роменець 1929 р.н. Причиною його загибелі стала необережність при курінні в ліжку.

Шановні громадяни, дотримуйтесь елементарних правил пожежної безпеки на виробництві й у побуті. Бережіть майно та життя від пожеж.

 

Олександр МАТВІЄНКО,
інспектор держпожежнагляду.
 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Народні гуляння
Народні гуляння