Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Погляд Роменці відлякують спонсорів
Роменці відлякують спонсорів
Погляд
Понеділок, 01 серпня 2011, 10:02      Ромни, Сумська область

На минулому тижні на новенькій і рівній доріжці через парк зникло декілька бордюрних плиток.Як не прикро це визнавати, але дії окремих наших місцевих мешканців призводять до того, що навіть невелика допомога з боку небайдужих зазнає краху. Ясна річ, всім подобається ходити рівними тротуарними стежками. До того ж, якщо вони знаходяться у затінку великих дерев, які ростуть у нашому місцевому парку культури та відпочинку. Але є у нас й інші любителі  - прибрати до рук все, що погано лежить.

На минулому тижні на новенькій і рівній доріжці через парк зникло декілька бордюрних плиток. Прикро визнавати, що народ у нас часто показує свою нецивілізованість та дикість. А якщо у цієї темної справи були свідки – то ще й байдужість.

З великими зусиллями вдалося зібрати достатню суму коштів для стежки у парку, був навіть період застою, допоки не знайшлися гроші для продовження робіт ( нагадаю, гадяцький приватний підприємець не погодився вести роботи по укладці плитки без фінансування. Саме тому на певний час роботи були припинені і поновлені лише після перерахунку необхідної суми. – авт.).

Загальна сума вкладених коштів – 175 тисяч гривень. Переважно це внески спонсорів – місцевих приватних підприємців. Наприклад, Олександр Саєнко виділив 30 тисяч на таку справу. Міський голова Микола Калашник розповів представникам ЗМІ, що борг перед будівельниками становить 60 тис. грн., але поки через пасивність людей не вдається зібрати цієї суми. «Якщо ця стежка не потрібна людям, то просто шкода вкладених грошей і роботи. Нехай і далі її розбирають, якщо вважають важливішим вимостити у себе у дворі, а не робити стежку для загального користування», - цілком слушно заявив Микола Кирилович.

Виявляється, це не перший випадок крадіжки матеріалів із доріжки. У процесі будівництва теж траплялися такі інциденти, але коли стали знімати «по-живому», то міський очільник не міг стримати свій гнів і стурбованість. За попередніми висновками, «орудував» тут спритний і безсовісний «господар»: на місці крадіжки видні сліди від двоколісного візка та від лому, яким намагалися виколупати плитку.

Цей прикрий факт може призвести до того, що будь-які роботи по благоустрою припиняться на невизначений термін, адже нікому із спонсорів не хочеться сприяти наведенню ладу в окремо взятому дворі не чесної та нахабної людини. Якщо такі випадки із крадіжками щойно закінчених тротуарів не припиняться, то Ромни із древнього і красивого міста перетвориться на привида із розбитими дорогами, тротуарами, ліхтарями. Звісно, «найлегший» спосіб вирішення наших спільних проблем – облаяти керівництво найстрашнішими словами. Проте від цього нічого не зміниться. Але коли така потрібна справа гине від рук недолугого вандалу – нахабство. Нічого не робити на благо міста – це ще пів-біди, але нищити працю інших – вже повна відсутність моралі.

 

Іванна Соловей

 

Фото

 

Замість бордюрів – дошки

 

Погода. Ромни

Календар