Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Погляд Бесіда перед святом
Бесіда перед святом
Погляд
Понеділок, 01 серпня 2011, 09:28      Ромни, Сумська область

Колектив мінімаркету «Засульський» та директор мережі Сергій РоєнкоОстання неділя липня є радісним днем для всіх, хто має стосунок до торгівлі – цього року саме 31 липня професійне свято у працівників сфери торгівлі. Директор ПП «Мережа-Мінімаркет» Сергій Роєнко напередодні свята мав нагоду зайвий раз теплим словом згадати своїх підлеглих. Між іншим, у його підпорядкуванні немалий колектив – 65 працівників та 9 завідуючих магазинами. Сергій Юрійович не без гордості відмічає, що його підлеглі – виключно жінки, а з ними доволі легко знаходити спільну мову. 

 

-         Сергію Юрійовичу, скільки магазинів є  у вашому підпорядкуванні? Які там спеціалісти?

Наша мережа включає 9 магазинів у всіх районах міста. Це продуктові та продовольчі товари, які можна придбати як у крамницях самообслуговування, так і в закладах ще старого радянського зразка, де покупця обслуговують продавці. Завідуючими працюють наші колишні продавці, котрі мають кількарічний досвід роботи і зарекомендували себе гідними цієї посади. Тобто це є таким собі кар’єрним зростанням. Щоправда, подальшого підвищення вже не буде, але всі завмаги є вихідцями із нашої мережі. У нас є завідуючі, які по-справжньому контролюють роботу персоналу та самого закладу.

Кожного нового працівника очікує проходження атестації – це є своєрідним тестом, на якому ми бачимо, чи справляється людина зі своїми обов’язками. Якщо цей рівень є високим, то замість мінімальної зарплати продавець починає отримувати вже підвищену. Сума надбавки залежить від багатьох чинників, зокрема й від працьовитості  новачка.

Ми  пишаємося тим, що всі робітники мають офіційне працевлаштування, за них сплачуються податки до бюджету і це є запорукою того, що у старості вони отримуватимуть пенсію.

 

-         Що можна сказати про рівень продаж у вашій мережі?

Розумієте, для кожного, хто має всій бізнес, рівень продаж ніколи не є достатнім – завжди хочеться більшого і кращого. Проте ми розуміємо, що літо – пора відпусток, багато людей поїхали відпочивати, тому природно, що рівень продаж знизився. І не припиняє свій негативний вплив проявляти криза – її не видно у повітрі, але по рівню збуту продукції це все одно помітно. У докризовий час люди купували більше товарів, та й ціни були дешевші. У нашій мережі ми намагаємося мати асортимент для усіх верств населення: від пенсіонерів із мінімальною пенсією до фінансово забезпечених осіб.

 

-         Пане Сергію, розкажіть про стосунки всередині колективів.

Очевидно, що всі колективи різні. В одних магазинах уже роками спрацьований дружній колектив, в інших – нестабільний, є часта зміна кадрів. Десь відчувається постійна взаємодопомога та підтримка. А є й інші колективи, зі своїми проблемами та непорозуміннями. Ми намагаємося стежити за цим і розв’язувати конфлікти, але від людського фактору нікуди не подінешся. Приємно, що майже у всіх закладах є досвідчений «кістяк» спеціалістів, котрі працюють від самого початку відкриття магазину.

 

-         Які зміни останнім часом сталися у житті мережі?

Ми постійно розвиваємося. Нещодавно, наприклад, закінчили будівництво нового офісу по вул. Калнишевського. Тут створені всі умови для роботи колективу: система кондиціонування, їдальня, санвузли, зручні кабінети. А раніше нам доводилося тіснитися у невеликому приміщенні. Також плануємо відкрити новий магазин на «хитрому» базарі до новорічних свят. Зараз там триває переобладнання приміщення й очікуємо на відкриття просторого, цікавого закладу. На хлібному заводі  є наш маленький магазинчик, який ми теж запланували збільшити. У ньому постійно можна придбати свіжий теплий хліб, завжди багато відвідувачів, тому й вирішили його розширити. Великий асортимент там й інших хлібобулочних виробів.

 

-         Як плануєте святкувати професійне свято?

В першу чергу, будемо заохочувати працівників тих крамниць, які показують найвищі показники роботи. Заохочення буде фінансовим, адже вже давно минули радянські часи, коли найкращих спеціалістів вітали грамотами та поміщали їх фото на дошку пошани. Нині у всіх є родини і саме матеріальна винагорода є найкращим стимулом для плідної роботи. Також зберемо колектив на уже не офіційний захід і всі разом відмітимо професійне свято.

 

Тетяна Єліна

 

Фото

 

Колектив мінімаркету «Засульський» та директор мережі Сергій Роєнко (другий зліва).

 

Погода. Ромни

Календар