Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

102
Погляд
П'ятниця, 20 травня 2011, 08:32      Ромни, Сумська область

Якщо людина не звикла працювати і чесно заробляти на життя, то вона буде докладати всіх зусиль, аби ніколи не напружуватися, але все одно мати засоби до існування. Найчастіше так чинять ті, хто має досвід перебування за гратами.

 Двоє раніше судимих за крадіжки жителів села Попівщина довідалися, що  у сусідньому хуторі Бойкове 75-річна бабуся залишила свою хату без нагляду і поїхала погостювати до дітей у Ромни. Чоловіки не стали гаяти час, а швидко поїхали до омріяного «заробітку». Розбивши шибку вікна, вони потрапили всередину і побачили там 5 мішків з картоплею, 12 мішків зерна та різний сільськогосподарський інвентар. Все це злочинці за дві «ходки» вивезли на мотоциклі і поділили порівну між собою. Після важкої трудової ночі вони захотіли трохи відпочити, тож спокійно розійшлися по домівках, де й заснули молодечим сном.

Наступного ранку власниця викраденого майна повернулася і побачила, що вночі хтось побував у  помешканні і без її дозволу виніс потрібні їй речі. Старенька одразу повідомила про це дільничному інспектору Володимиру Лавірку, а він по слідам мотоцикла від будинку швидко встановив напрямок, у якому злочинці вирушили від пограбованого дому. А у Попівщині йому вже було зовсім не складно визначити, хто саме міг бути причетним до крадіжки. Грабіжники ще навіть на встигли продати крадене майно, тож усе було вилучено і повернуто власниці. А двом раніше судимим доведеться поповнити свою кримінальну біографію іще одним фактом – звинуваченням у злочині, передбаченому ст. 185 Кримінального кодексу України – «Крадіжка».

 

Тетяна Івасин за інформацією Наталії Войтенко, помічника начальника Роменського МВ по взаємодії з громадськістю та ЗМІ

 

Погода. Ромни

Календар