Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Погляд Інвестиція у своє здоров’я?
Інвестиція у своє здоров’я?
Погляд
П'ятниця, 20 травня 2011, 08:28      Ромни, Сумська область

У міськвиконкомі пройшла нарада про страхування здоров’я наших громадян. Гості із Сум розповідали про важливість страхової медицини та переваги, які це дає. Звичайно, певні привілеї та покращення соціальних гарантій це приносить. Але виступаючі не наголосили, що страхування має багато підводних каменів, через які дане явище не набуває масового явища. 

Хоча є трудові колективи, котрі ввели в практику страхування всіх працюючих. Проте, якби все було дійсно чудово, навряд чи люди так сильно противилися б цьому. Наприклад, трапляється таке, що після настання страхового випадку страхова компанія довго з’ясовує, чи не навмисно обставини склалися саме так, що тепер доведеться сплачувати солідну страховку. 

Однак на зустрічі говорили про інше: повідомили, що страхова медицина є вигідною інвестицією у власне здоров’я. Тобто людина щомісяця повинна платити 32 грн., а за це може отримати лікування на кілька десятків тисяч гривень. Для лікувального закладу страховка є по суті накопиченням обігових коштів, якими можна розпоряджатися.

Проте українці не поспішають відносити свої гроші у страхові компанії, і наразі лише близько 10% від кількості населення застрахувало своє здоров’я чи життя. Також дещо дивним було почути фразу, що Міністерство охорони здоров’я хоч і зацікавлене у просуванні страхування, але проблем тут дуже багато, однією з яких виокремили часту зміну міністрів.

 

Іванна Соловей

 

Погода. Ромни

Календар