Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Погляд Все собі, а держава - обійдеться
Все собі, а держава - обійдеться
Погляд
Четвер, 05 травня 2011, 20:40      Ромни, Сумська область

Людське прагнення до незаконної наживи є старим, як світ. У ХХІ столітті все частіше способом, який допомагає людям незаконно збагатитися і привласнити те, що їм не належить, стають махінації із фінансами.

У цьому питанні окремим спритникам міг би позаздрити і великий комбінатор Остап Бендер, котрий покладався тільки на довірливість його жертв. Зараз же у хід ідуть всі можливі і неможливі засоби. Втім, всі, хто чинить протизаконні дії, можуть з великою імовірністю бути викритими й нести кримінальну відповідальність за свої махінації – очевидно, що це не малий ризик.

Один із жителів сіл району громадянин М. обіймав посаду директора товариства з обмеженою відповідальністю, котре працювало у сфері сільського господарства. Певна річ, коли людина має вільний доступ до грошей, то їй не завжди хочеться ділитися ними із державою. За час свого керівництва чоловік через допущені порушення повинен був сплатити накладені на товариство економічні санкції в сумі понад 101 тисяча гривень. Дане рішення прийняв господарський суд Сумської області, але пан Н. його проігнорував, тому 12 березня 2010 року кошти боржника були арештовані. Наприкінці вересня того ж року міськрайонне управління юстиції перевірило касову  та бухгалтерську документацію товариства, в результаті чого виявилося, що в одному із банків був відкритий рахунок господарства, на який регулярно надходили кошти. При чому відбувалося це всупереч постанови  суду, котрою боржник повинен був в першу чергу направити кошти  на сплату понад 101 тисячі гривень стягнень.

Іншими словами, М. умисно не виконав ухвалу господарського суду, чим «заподіяв істотну шкоду державним інтересам». Тепер справа за судом, який повинен призначити йому міру покарання за злочин, передбачений ст. 382 ч. 2 Кримінального кодексу України (дії, вчинені службовою особою, якщо вони заподіяли істотну шкоду державним інтересам).

 

Тетяна Івасин за матеріалами старшого слідчого Віталія Мартиненка

 

Погода. Ромни

Календар