Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Сорок друга сесія
Новини міста
П'ятниця, 04 грудня 2009, 13:36      Ромни, Сумська область

27.11.2009 р. відбулася сорок друга сесія Роменської міської ради п’ятого скликання, яку провів міський голова Помаран П.І. У засіданні взяли участь 36 депутатів із 46 обраних.

На засіданні були присутні: Моісеєнко В.В.,заступник голови обласної ради; Шовкун О.М., депутат обласної ради; експерти проекту ТАСІС; керівники управлінь і відділів виконавчого комітету міської ради.

 


Депутати розглянули 39 питань порядку денного. Як завжди, на початку пленарного засідання були заслухані депутатські запити. Цього разу вони надійшли від трьох депутатів. Андрій Жарий підняв питання щодо передачі майна комунальної власності, яке надійшло за програмою ТАСІS та внесення змін до порядку передачі комунального майна в оренду ПП «Еліпс» та його дочірнім підприємствам. В’ячеслав Губарь вніс депутатський запит щодо виділення з бюджету розвитку коштів на фінансування ремонту внутрішнього туалету в ЗОШ №3. А Іван Кавчак підняв питання благоустрою території по вул. Соборній.

Після розгляду депутатських запитів слово надали Бернару Фролішеру – керівнику проекту ТАСІS, який розповів про підготовлений контракт на використання техніки, яка надійшла в рамках проекту. Депутати зобов’язали директора ПП «Еліпс» протягом місяця укласти контракт і внести його на затвердження на наступну сесію міської ради.

Депутати затвердили звіт про виконання міського бюджету за 9 місяців 2009 року та внесли зміни до бюджету міста на 2009 рік.

На сесії було заслухано інформацію про хід виконання міської Програми протидії захворюванням на туберкульоз у 2007-2011 роках. Депутати прийняли рішення «Про врегулювання питання торгівлі пивом, алкогольними та тютюновими виробами біля закладів освіти».

Також було затверджено порядок оформлення документів на приватизацію жилих приміщень у гуртожитках м. Ромни.

Депутати розглянули та прийняли рішення по ряду питань врегулювання земельних відносин та використання майна комунальної власності.


http://romny.osp-ua.info/

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Урочистий мітинг
Урочистий мітинг