Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Новини міста Новини міста Заява Роменської районної державної адміністрації
Заява Роменської районної державної адміністрації
Новини міста
Четвер, 23 жовтня 2008, 19:54      Ромни, Сумська область

1б жовтня 2008 року відбулося чергове засідання Сумської обласної ради, на якому серед інших розглядалося питання розподілу коштів від перевиконання бюджету за дев'ять місяців нинішнього року.

Райони та міста області перевиконали бюджет на 5б,3 млн. грн. Ці кошти зароблені всіма жителями Сумщини, в тому числі й Роменщини. Ми справедливо очікували, що частина їх повернеться до нашого району, а депутати обласної ради прислухаються до наших побажань і пропозицій. До того ж, незважаючи на перевиконання бюджету, в більшості районів області, в тому числі й у нашому, немає можливості стовідсотково забезпечити виплату заробітної плати працівникам бюджетних установ. Тому, згідно з чинним законодавством, засадами Конституції України, обласна державна адміністрація разом з районними державними адміністраціями пропонувала 4,1 млн. грн. направити районним бюджетам області у вигляді дотації. В наш район пропонувалося направити 100 тис. грн. Це дало б можливість забезпечити виплату зарплати "бюджетникам" до кінця року.

Проте обласною радою наша пропозиція не просто не була почута, а й взагалі не обговорювалася. Ці кошти депутати розподілили на інші, на їх думку, важливіші цілі, про які ні депутати, ні засоби масової інформації, ні представники міст і районів області не були навіть поінформовані. Таким чином, прийняте депутатами обласної ради рішення , може призвести до виникнення заборгованості із виплат заробітної працівникам бюджетної сфери у нашому районі.

У ситуації, що склалася, Роменська районна державна адміністрація разом з обласною державною адміністрацію  вживатимуть усіх законних заходів  для вирішення цієї проблеми і  заявляємо, що вся відповідальність за несвоєчасну виплату заробітної плати правникам  бюджетної сфери повністю лягає на депутатів обласної ради.

Виконуючий обов’язки голови РДА В.О.Білоха

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Жюрі
Жюрі