Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Новини міста Новини міста У Роменському районі син помстився за честь батька
У Роменському районі син помстився за честь батька
Новини міста
Вівторок, 24 листопада 2009, 08:34      Ромни, Сумська область

Причина конфлікту – розподіл «сфер впливу» за володіння рибним ставом в селі Андріївка.

 

Один постріл з рушниці  в груди кривднику виявився смертельним. «Не бачив для себе іншого виходу. Він постійно конфліктував з батьком і  залякував всю родину» - пояснював 25-річний затриманий слідчим.

 

Тіло 46-річного Володимира знайшли місцеві жителі, які прийшли на став купити рибу. Смерть загиблого настала в наслідок кульового поранення в груди з рушниці. Загиблий – співвласник ставка, був відомим на селі своїм крутим норовом та невживчивим характером.

 

Під час відпрацювання робочих версій було встановлено, що вбитий  чоловік був співвласником місцевої водойми, де разом із партнером продавав рибу. Між ними виник конфлікт. Загиблий став висувати різноманітні вимоги та претензії своєму компаньйону, мовляв він і самотужки може вести бізнес. Результатом цих конфліктів стало різке погіршення здоров’я у іншого співвласника. Той декілька разів з серцевим нападом лягав у лікарню. Цим фактом його рідня дуже переймалася. А особливо син.

 

Так підозри впали на 25-річного сина партнера загиблого. Молодий чоловік тільки-но закінчив престижний вуз, за місцем проживання характеризувався позитивно, проте під час бесіди з правоохоронцями зізнався одразу. Каже, не міг бачити знущання над своєю родиною.  «Я розумію, що так не можна було робити. А який вихід з цієї ситуації? Він постійно погрожував моїй родині, погрожував мені і батьку  фізичною розправою. А потім сказав що зґвалтує мою рідну сестру. Я не зміг цього терпіти, вирішив помститися», - розповідав затриманий під час допиту.

 

Виношуючи план помсти, до вбивства готувався ретельно. Придбав обріз рушниці, новий одяг та печатки. На той час хлопець працював у Києві, тому попросив свого знайомого відвезти його до Ромнів, начебто дівчину провідати. Коли приїхав, дістав схований обріз, вночі прийшов до вагончику, де відпочивав Володимир, і застрелив його. Після чого викинув одяг, а зброю зарив в землю.

 

Якщо суд не знайде в його діях пом’якшуючих обставин, покаранням за помсту може стати до 15 років перебування за гратами, - повідомляє СЗГ ГУМВС України у Сумській області. 

 

http://100.sumy.ua

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

9 травня 2009
9 травня 2009