Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Новини міста Новини міста ЖЕКи працюють – люди скаржаться
ЖЕКи працюють – люди скаржаться
Новини міста
Четвер, 23 жовтня 2008, 19:20      Ромни, Сумська область

Про звернення громадян у житлово-експлуатаційні контори, захист бездомних городян, роботу дитячої дорадчої ради та про стан підготовки міста до зими говорили на черговій апаратній нараді.

Керівник центру соціальних служб для дітей та молоді Валентина Жогло розповіла про зміни у дитячій дорадчій раді. На зміну "старенької" Каті Карташової, яка вже закінчила школу і припинила головувати в цьому органі, прийшла Інна Заворотько. Вона  переможниця конкурсу "Якби мером був я". З 24 вересня вона вже приступила до виконання обов’язків керівника. За цей період встигли провести акцію по збору коштів на лікування 12-річної Каті Старшинської. Разом з представниками коледжу КНЕУ вдалося зібрати більше 3 тис. грн., які передали мамі дівчинки. Всі присутні погодились, що дитячий дорадчий орган діє продуктивно. Іноді хочеться додати: навіть краще за дорослих, котрим вічно чогось не вистачає для втілення задумів.

Далі говорили про звернення громадян у ЖЕКи. Керівники підприємств натхненно зачитували мажорну інформацію про виконання майже всіх прохань, що надходять від місцевих мешканців. І чути це було трохи дивно, адже ледь не в кожному домі є проблеми з під’їздами, підвалами, горищами, ліфтами  чи прибудинковими територіями. Виходить, є у нас люди, яким байдужий стан їх житла? Інакше, якщо б вони звернулися, працівники ЖЕКу швиденько вирішили б всі питання. Бо вони і в строки виконання вкладаються, і розглядають всі звернення…

Спеціаліст по роботі зі зверненнями громадян Юлія Щербак навела дещо інші дані. Наприклад, до міськвиконкому надійшло 15 скарг на неналежну роботу ПП "Житлосервіс" та 11 заяв на ПП "Житлоексплуатація". Громадяни, котрих вони обслуговують, не задоволені якістю виконаних робіт. "В основному, роботи виконують вчасно, але при поганих погодних умовах відбувається новий спалах звернень. Також не всі ремонтні роботи ведуться в повному обсязі, - зазначила спеціаліст. За результатами проведеної перевірки якість виконання звернень вважати недостатньою. Головному управлінню міського господарства посилити контроль і намагатися запобігати повторним зверненням мешканців міста."

Міський голова Павло Помаран резонно зазначив, що до мерії люди звертаються як в останню інстанцію, адже часто написання листа в ЖЕК не приносить результату. "Чим менше скарг на вас ми отримуємо, тим краще ви працюєте", - зауважив мер. Зачитав Павло Іванович і лист від корпорації "КомЕнерго". Якщо наше місто погодиться на співпрацю, вони беруть на себе зобов’язання запровадити нову систему управління житловим господарством. "КомЕнерго" бере на баланс житловий фонд міста з подальшим залученням довгострокових інвестицій для вирішення питань утримання житла, підвищення якості надання послуг та впровадження енергозберігаючих технологій.

Далі начальник управління праці та соціального захисту населення Юрій Скиба говорив про забезпечення соціального захисту бездомних громадян. Зараз у місті діє пункт прийому гуманітарної допомоги для таких осіб. Наближаються холоди, тому планують організувати місце для ночівлі бездомних. "Станом на сьогодні на обліку перебуває одна особа. Термін реєстрації – 6 місяців. – розповів Юрій Скиба. За законом, по завершенню 6-місячного строку людина з обліку знімається. І в разі повторного звернення її знову ставлять на облік. Бездомні знають про можливість реєстрації: ми розклеюємо відповідну інформацію у місцях їх скупчення – вокзали, базари тощо. Також всім бажаючим видаємо теплі речі". 

Ще говорили про результати осіннього призову. Голова призовної комісії, заступник міського голови Валерій Спичка помітив тенденцію до збільшення кількості бажаючих служити в армії і тих, хто іде на військову службу за контрактом. "В області ми займаємо одне з перших місць по виконанню плану призову" – розповів Валерій Спичка.

Іванна Соловей

Врізка

480 нових сімей звернулися цього року в УПСЗН для оформлення субсидій

255 звернення по телефону отримало ПП "Наш дім". 238 виконало.

Найчастіше у  зверненнях до ЖЕКів людей бентежить неякісне водопостачання, тепло та каналізування, проблеми з покрівлею і ремонт зовнішніх конструкцій. А також намагаються вирішити  конфлікти між сусідами.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop13
konotop13