Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Новини міста Новини міста У жовтні на території Роменського району працював пересувний позашкільний навчальний заклад
У жовтні на території Роменського району працював пересувний позашкільний навчальний заклад
Новини міста
П'ятниця, 16 жовтня 2009, 14:29      Ромни, Сумська область

Навчально-виховною роботою було охоплено 226 дітей середнього та старшого шкільного віку Дібрівської, Хмелівської, Ведмежівської загальноосвітніх шкіл. На базі загальноосвітніх закладів проводились заняття з краєзнавства, спортивного орієнтування, техніки пішохідного туризму, екології Сумщини, ландшафтного дизайну, креативного рукоділля.

Юні туристи стали учасниками змагань зі спортивного орієнтування, в’язання туристських вузлів. Пройшли практичні заняття з краєзнавства з використанням інтерактивних форм роботи.

 

Вихованці гуртків «Креативне рукоділля» взяли участь у виставці робіт з природного матеріалу «Осінній дивограй». На заняттях гуртка «Ландшафтний дизайн» розпочато розробку проектів озеленення шкільного подвір’я.

 

У 2010 році в рамках проекту заплановано квіткове оформлення клумб Дібрівської, Хмелівської загальноосвітніх шкіл. Надані індивідуальні консультації щодо озеленення пришкільної території учням та вчителям Ведмежівської школи. Юні екологи розпочали роботу по створенню екологічної стежки у селах Ведмеже, Хмелів, підготовки проектів на тему «Видовий склад рослинного і тваринного світу Роменщини».

 

http://100.sumy.ua

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Площа Свободи
Площа Свободи