Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Новини міста Новини міста Співробітниками СБУ в Сумській області викрито організовану злочинну групу, яка протягом кількох місяців розкрадала нафту з трубопроводу
Співробітниками СБУ в Сумській області викрито організовану злочинну групу, яка протягом кількох місяців розкрадала нафту з трубопроводу
Новини міста
П'ятниця, 16 жовтня 2009, 07:50      Ромни, Сумська область

Днями співробітниками СБУ затримано шестеро осіб, які, створивши організовану злочинну групу, протягом серпня-вересня цього року систематично здійснювали розкрадання нафти в особливо великих розмірах на території Роменського району. Як з’ясувалося, зловмисники здійснили урізку до трубопроводу, який належить ВАТ «Укрнафта», і, ретельно замаскувавши місце урізки, здійснювали через неї викрадання «чорного золота», яке закачували до вантажівок з прихованими ємкостями.

Викрадена у такий спосіб нафта вивозилася до сусіднього району, де зберігалася на території приватного фермерського господарства та згодом реалізовувалася. З метою уникнення викриття зловмисники використовували різноманітні засоби конспірації, зокрема, спеціально розроблену систему оповіщення. Перевіркою встановлено, що таким чином учасниками організованої злочинної групи було викрадено понад 70 тонн нафти на загальну суму понад 200 тисяч грн.
 
Стосовно затриманих порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч. 5 ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка, вчинена в особливо великих розмірах або організованою групою). Покарання, передбачене за вчинення подібного виду злочину – позбавлення волі на строк від 7 до 12 років з конфіскацією майна, повідомляє прес-група УСБУ в Сумській області.

 

http://100.sumy.ua

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop54
konotop54