Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Новини міста Новини міста В Роменському управлінні ПФУ для обслуговування застрахованих осіб та пенсіонерів встановлено інформаційний кіоск
В Роменському управлінні ПФУ для обслуговування застрахованих осіб та пенсіонерів встановлено інформаційний кіоск
Новини міста
Середа, 14 жовтня 2009, 13:05      Ромни, Сумська область
Відтепер тут кожна застрахована особа чи пенсіонер, не звертаючись до працівників фонду, за лічені хвилини одержує відомості зі своєї персональної картки, перевіряє дані, які роботодавець надав Пенсійному фонду і які використовуватимуться для розрахунку майбутньої пенсії незалежно від місця роботи.

За допомогою інформаційного кіоску громадяни вільно отримують таку інформації: відомості з облікової картки застрахованої особи про заробітну плату, нараховані внески, стаж, починаючи з 2000 року, відомості про пенсіонера, інформацію про графіки прийому спеціалістів управління ПФУ в Роменському районі, а також керівництва фонду в Центральному апараті (м. Київ). Тут же можна ознайомитися з переліком документів, які необхідно подати до Фонду для призначення пенсії.

 

Для отримання інформації необхідно мати тільки своє страхове свідоцтво або пластикове пенсійне посвідчення. Сканер інформаційного кіоску зчитує штрих-код свідоцтва (пластикового посвідчення), після чого застрахована особа (пенсіонер) дотиком пальця до сенсорного екрана одержує дані про себе.

 

http://100.sumy.ua

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Масляня
Масляня