Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Новини міста Новини міста У Ромнах затримали злодія, який прикидався працівником комунальних служб
У Ромнах затримали злодія, який прикидався працівником комунальних служб
Новини міста
Вівторок, 13 жовтня 2009, 14:45      Ромни, Сумська область
Громадянин К. на початку вересня звільнився з  місць позбавлення волі. Але замість того, щоб спробувати пошукати чесний заробіток, він знову став на злочинну стежку. Чоловік вирішив просто пограбувати когось із роменців. Спочатку він обрав жертву – придивлявся до зовнішнього вигляду будинків і зупинився біля того, який виглядав убогіше за інші. З цього грабіжник зробив висновок, що там проживає людина похилого віку, яка навряд чи стане чинити опір.

Постукавши до хати, він отримав підтвердження своїх припущень: двері відчинив старенький дідусь. Злочинець представився співробітником служби енергонагляду і сказав, що треба перевірити лічильник. Пенсіонер нічого не запідозрив і дозволив незнайомцю подивитися на лічильник. За цю послугу аферист попросив 2,80 грн. Сума незначна, але за допомогою цього простого прийому він довідався, де старенький зберігає свої скромні прибутки.

 

Отже, дідусь нічого не підозрював і витягнув з-під матрацу 3 гривні. Крадій навіть 20 копійок здачі дав. А потім попросив господаря принести останню квитанцію за електроенергію. Папірці власник зберігав у сусідній кімнаті, і цих хвилин злочинцю вистачило, аби залізти у схованку  під матрац і витягти 680 грн. – вся сума, яка була «надійно» захована.

 

Пенсіонер же, повернувшись до кімнати, виявив порожню кімнату з «випотрошеною» схованкою. Тільки після цього він зрозумів, що до нього приходив ніякий не співробітник комунального підприємства, а грабіжник.

 

Слідству допомогло  те, що потерпілий запам’ятав прикмети злочинця і зміг описати його співробітникам служби карного розшуку. Разом з експертною службою вони і затримали вже раніше судимого чоловіка. Наразі порушено кримінальну справу, ведеться досудове слідство. Більш за все, вже незабаром підозрюваний повернеться за грати, так і не встигнувши насолодитися свободою, – повідомляє СЗГ ГУМВС України у Сумській області. 

 

http://100.sumy.ua/

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Псел
Псел