Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Новини міста Новини міста Європейський стандарт зв’язку
Європейський стандарт зв’язку
Новини міста
П'ятниця, 09 жовтня 2009, 07:10      Ромни, Сумська область
З 14 жовтня для виходу на міжміську телефонну мережу необхідно замість міжміського префікса «8» набрати префікс «0». Такий самий порядок набору діятиме і при наборі абонентів мереж мобільного зв’язку. Для виходу на міжнародну телефонну мережу замість міжнародного префікса «8-10» потрібно буде набирати префікс «0-0». Тобто, для того, щоб зателефонувати в інше місто, іншу країну чи на номер мобільного абонента, потрібно спочатку набрати цифру «0» замість «8».

Після набору «0» зі стаціонарного телефону слід дочекатися безперервного сигналу і тільки потім здійснювати набір інших цифр – код потрібного міста, або код мережі оператора мобільного зв’язку без першої цифри «0» в існуючому коді, далі без інтервалу – номер телефону абонента. При наборі двох нулів поспіль «0-0» відбувається міжнародне з’єднання з відповідною тарифікацією.

Наприклад: замість «8-0542 (код населеного пункту) + номер телефону» необхідно набирати «0-542 (код населеного пункту) + № телефону».

В межах області: «8-243 (код населеного пункту) + № телефону» необхідно набирати «0 - 243 (код районного центру) + № телефону».

Для виходу на абонентів мобільного зв’язку замість «8-050 (код оператора) + № телефону" необхідно набирати «0-50 (код оператора) + № телефону».

Утім, хто користується послугами мобільних операторів, має «право на відстрочку». Перші три місяці нововведення абоненти мобільних операторів не відчують дискомфорту і все одно зв’яжуться з тим, до кого телефонують. Така «адаптація» триватиме до 1-го лютого 2010-го року. Слід зазначити, що тим абонентам, які у своїх «мобілках» використовують міжнародний формат набору номерів абонентів України (тобто +380) нічого змінювати не потрібно.

Для з’єднання із абонентом у міжнародному напряму замість «8-10» необхідно набирати «0-0». Наприклад, замість «8-10-7 (код країни) – 495 (код населеного пункту) + № телефону» необхідно набирати «0-0-7 (код країни) – 495 (код населеного пункту) + № телефону».

Крім того, для абонентів Київської області вводиться новий код зони «45» замість «044», а код Києва змінюється з «044» на «44». Наприклад, було 8-044-хх-ххххх, який з 14.10.2009 виглядатиме як 0-45-хх-ххххх.

Перехід на нову систему нумерації викликаний необхідністю погодження її з європейськими стандартами, оскільки Україна входить у перелік країн з «нестандартною» системою нумерації.

 

 

http://100.sumy.ua

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Псел
Псел