Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Новини міста Новини міста Будівництво вертолітного майданчика (ФОТО)
Будівництво вертолітного майданчика (ФОТО)
Новини міста
П'ятниця, 03 жовтня 2008, 13:22      Ромни, Сумська область

У Ромнах, що на Сумщині, готуються до реорганізації у центр швидкого реагування

З будівництва вертолітного майданчика працівники Спеціального аварійно – рятувального загону розпочали підготовку до реорганізації у 2-й спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту. Адже зоною відповідальності майбутнього центру для виконання завдань щодо запобігання, реагування та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій визначено території чотирьох областей – Сумської, Харківської, Полтавської, Чернігівської. І, звичайно, годі й думати про оперативне виконання завдань за призначанням без авіації.

 Начальник САРЗ Сергій Біляєв

Саме авіаційний підрозділ – це та остання ланка, якої не вистачало у ланцюгу рятувальних робіт, що здатний н асьогодні виконувати наш загін. Ми маємо високопрофесіональних кінологів, рятувальників, водолазів, хіміків, піротехніків, інших фахівців. І тепер ми будемо у змозі у лічені години-хвилини доставити необхідних фахівців до місця проведення рятувальних робіт, бо ж, як показує практика, для успішного рятування людей під час виникнення надзвичайних ситуацій головною передумовою є максимальна мобільність рятувальних підрозділів. Тому, на наш погляд, рішення Ради національної безпеки і оборони України «Про стан функціонування єдиної державної системи запобігання та реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру» було правильним і своєчасним. А ми, представники аварійно-рятувальних та спеціальних загонів центрального підпорядкування докладемо максимум зусиль для ефективної реалізації державної політики у сфері цивільного захисту та якісної реорганізації наших підрозділів у сучасні, матеріально та технічно оснащені,  регіональні центри швидкого реагування.

Сергій Закорко

по матеріалам Валерія Шокутько, помічника начальника загону з питань взаємодії зі ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вертолітна площадка 

на фото: будівництво вертолітного майданчика- перший крок до центру швидкого реагування

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Сейм
Сейм