Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Новини міста Новини міста За ініціативи міліції в Сумах пройшли змагання між футбольними командами шкіл Охтирки, Ромен, Шостки, Конотопу та Сум
За ініціативи міліції в Сумах пройшли змагання між футбольними командами шкіл Охтирки, Ромен, Шостки, Конотопу та Сум
Новини міста
Вівторок, 29 вересня 2009, 15:16      Ромни, Сумська область
«Футбольні зірочки» – саме таку назву мав турнір, що проводився за ініціативою ГУМВС області в Сумах. Головною метою цього заходу було залучення молоді до здорового способу життя і запобігання дитячій злочинності в регіоні.

Стадіон Сумського національного аграрного університету приймав гостей з Охтирки, Сум, Ромен, Конотопу та Шостки. Майже 70 юних спортсменів-школярів приїхали до обласного центру, щоб прийняти участь в футбольних змаганнях, організованих головним управлінням внутрішніх справ області за підтримки  Управління науки та освіти, служби у справах молоді та спорту, фізкультурно-спортивним товариства «Динамо».
 
Спортивні змагання «Футбольні зірочки» проводилися у три етапи. На першому в кожній школі області була визначена найкраща команда, яка потім брала участь у районних змаганнях. Відповідно, команда-переможниця  районних змагань виходила на регіональний рівень. І ось, нарешті, останній, четвертий тур – обласний турнір, головний приз якого – поїздка на всеукраїнські футбольні змагання, що проходитимуть у Полтаві.
 
За результатами обласного турніру перше місце і кубок переможця отримали футболісти з Охтирки, другими були спортсмени з Ромен, почесне третє місце отримала команда з Конотопа.
 
Артем Лоскот – воротар команди-переможиці полишав майданчик замореним, але з найкращими враженнями: «Ми активно тренувались. Налаштовані були на перемогу. Емоції переповнюють, важко говорити. Проте хочеться подякувати організаторам і попросити проводити побільше таких футбольних свят. А ми обіцяємо показати гарну гру в Полтаві».
 
Без подарунків не залишилась жодна з команд. На згадку про зустріч правоохоронці подарували юним спортсменам футбольні м’ячі, а найкращих з них відмітили почесними грамотами та кубками.
 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Вулиця Соборна
Вулиця Соборна