Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Без кордонів
Новини міста
П'ятниця, 12 вересня 2008, 13:45      Ромни, Сумська область
Асоціація міст України і товариство охорони природи запрошують усіх взяти активну участь в акції "Чиста Україна - чиста Земля", що проходитиме з 18 по 21 вересня.

Закликаємо місцеві громади, громадські організації, школи, усіх мешканців міста і сіл долучитися до всесвітнього свята довкілля. Його метою є пробудження екологічної свідомості та ініціювання діянь на користь охорони довкілля, починаючи від прибирання сміття, започаткування селективного збору відходів до довготривалих екологічних програм.

Акція "Clein Up The World - Робімо чистим світ" вже стала постійною в 130 країнах світу під патронатом UNEP (програма охорони здоров'я ООН).

Сміття та забруднення не мають кордонів. Коли щось добре робиться в одному закутку Землі, користь отримує вся планета. Завдяки глобальним діям міжнародного руху у вересні десятки мільйонів людей різних націй, рас, світоглядів єднаються в праці задля добра всього людства, разом очищаючи довкілля.

 

Організаторами проведення акції виступають органи місцевого самоврядування, підприємства, природоохоронні й екологічні організації, відділи освіти, вузи, партії, церковні громади. Завдяки цьому міста і села стають чистішими й гарнішими.

 

Однак найважливіше - не саме прибирання, а зміна ставлення людей до нашої планети, усвідомлення відповідальності за свої вчинки перед довкіллям. Цього року головна тема акції - ліквідація стихійних сміттєзвалищ, спроба запровадити селективний збір відходів.

 

Пропонуємо скласти перелік стихійних сміттєзвалищ, інформувати про них органи влади, спільно їх ліквідовувати. Вимагати від комунальних служб встановлення контейнерів для окремого збору скла, пластику, паперу, побутових відходів. Заохочуємо практичні кроки в озелененні громадських місць, зменшення відходів, збереження енергії та водних ресурсів, залучення до цього бізнес-структур.

 

Пам'ятаймо, що акція "Чиста Україна – чиста Земля" - не одноразовий захід, кожен українець може зробити свій внесок у покращення довкілля.

Юрій Литвиненко, заступник міського голови, голова Роменської міськрайонної організації УТОП.

Валерій Білоха, перший заступник голови райдержадміністрації

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Масляня
Масляня