Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Новини міста Новини міста Серпневий ужинок „Зорецвіту”
Серпневий ужинок „Зорецвіту”
Новини міста
П'ятниця, 12 вересня 2008, 12:56      Ромни, Сумська область

19 серпня цього року в місті Лебедині відбувся обласній конкурс української естрадної пісні та сучасної популярної музики „Радослав”. Благословенна земля Лебединщини, де народився видатній співак 20 століття Борис Гмиря, гостинно  приймала на сцені районного будинку культури близько 40 учасників обласного конкурсу-колективів та окремих виконавців. Наше місто на конкурсі представляли солістка міського центру і дозвілля Паріма Максименко та народний вокально-інструментальній ансамбль сучасної та народної пісні „Зорецвіт”  МЦКД (керівник-Влодимир Тітенко).

Конкурсний .виступ наших земляків мав шалений успіх у глядачів і отримав високу оцінку компетентного журі – спеціалістів обласного центру народної творчості на чолі з заслуженим діячем мистецтв України Миколою Юдіним.Слід зазначити,що наші артисти були єдиними  з учасників , хто працював в живому звуці і під живий супровід інструментальної групи,а не під фонограму.Співачка Паріма Максименко виконала пісню місцевих авторів (що було однією з умов конкурсу)-пісню „Рідна оселя” шанованого в місті та за його межами Роменського композитора Василя Григоровича Манька (до речі, уроджениця Лебединщини)на слова Роменської поетеси Лесі Ластівки (псевдонім Зоя Солярик). В інструментальному ансамблі, під супровід якого прозвучала пісня,партію баяна виконував сам автор Василь Манько. Пісня нікого не залишила байдужим в залі.прозвучала високо і чемно, нагадавши кожному і рідну домівку і найдорожчих у світі людей-батьків.Журі нагородило автора В.Манька спеціальним  дипломом „за краще авторське виконання, а співачку П.Максименко-спеціальним дипломом „За популярізацію творів місцевих авторів”. Обом були вручені цінні подарунки.

Вокально-інструментальний ансамбль „Зорецвіт” в своїй номінації був єдиним і неповторним.Мабуть,і не дивно,адже в ансамблі об єдналися люди,по-справжньому закохані в музично-пісенне мистецтво:керівник ансамблю,баяніст Влодимир Тітенко, інструменталісти Петро Ярмош (гітара) та Світлана Момот (флейта) і співачки Валентина Любива, Паріма Максименко, Світлана Вощик, чий спів завжди радує слухачів.

Оригінально, по-новому, яскраво і свіжо прозвучали в ансамблевому виконанні українські естрадні пісні „Три народи” (Ігоря Поклада на слова Юрія Рибчинського), ”Літо зоряне” (Олександра Семенова на слова Віктора Герасимова) та „А в народі звуть любов’ю” (Василя Манька на слова Ярослава Кравченка). Гучні оплески,вигуки „Браво”, щира вдячність та захоплення глядачів – то було і залишиться найвищою нагородою дня самодіяльного артиста. І наш „Зорецвіт” був нагороджений ними сповна!
А журі вручило колективу диплом лауреата конкурсу за зайняте 2 місце (1 і 3 місця не  присуджувались) та цінний подарунок.Втомлені,але радісні і щасливі від пережитого успіху на сцені,поверталися наші артисти додому, ще раз підтвердивши, що не збідніє земля Роменська на справжні таланти, і завжди об’єднуватиме  людей пісня,народжена в любові до рідного краю.

Учасники ансамблю „Зорецвіт” висловлюють щиру вдячність відділу культури міськвиконкому в особі Тетяни Баляби за її активну і небайдужу позицію в справі розвитку культури нашого міста та за допомогу в організації поїздки колективу на конкурс.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Мітинг
Мітинг