Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Новини міста Новини міста Кінологічні обслуги МНС пройшли щорічні сертифікаційні випробування
Кінологічні обслуги МНС пройшли щорічні сертифікаційні випробування
Новини міста
П'ятниця, 12 вересня 2008, 12:50      Ромни, Сумська область
З 3-го по 6-те вересня на базі Кінологічного центру МНС, що розташований у м.Ромни, Сумської області, були проведені сертифікаційні випробування кінологічних обслуг рятувальних служб. У заходах взяли участь: Кінологічна спілка України, обслуги Спеціального аварійно-рятувального загону (м. Ромни), Академії пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля (м.Черкаси), державного підприємства «Мобільний рятувальний центр МНС України» (м. Київ), 1-го аварійно-рятувального загону (м. Дрогобич), 3-го Аварійно-рятувального загону (м.Мазанка), Головних управлінь МНС у Закарпатській, Вінницькій та Кіровоградській  областях, волонтерських організацій мм. Донецька, Дніпропетровська, Харкова.

 

«З 2008 року при підготовці службових собак рятувальних підрозділів ми перейшли на Міжнародну систему IRO, яка широко використовується кінологами практично всього світу, - повідомив начальник Кінологічної служби МНС Станіслав Радченко. – Сама система передбачає три рівні складності. На першому етапі відбувається тестування собак, своєрідний екзамен  на професійну придатність. Саме перевірку готовності кінологічних обслуг до участі у рятувальних операціях ми щойно провели, і дуже приємно, що високий клас показали не тільки «патріархи кінології», а й новостворені підрозділи, наприклад, з Кіровоградщини. Наступний крок для найбільш підготовлених собак - тестування по класу «А», що надасть їм можливість брати участь у змаганнях на території всієї України, і третій етап – тестування по класу «В» - буде слугувати допуском на участь у міжнародних місіях. Ось такі перспективи. А на сьогодні дві кінологічні обслуги МНС увійшли у збірну України, і буквально на днях вирушають на Чемпіонат світу Міжнародної кінологічної федерації по дресируванню собак, що буде проходити у Бельгії. Цей факт вже сам по собі красномовно свідчить про певні досягнення кінологів-рятувльників. Звичайно, хочеться побажати їм достойно виступити на змаганнях, але головне те, що ми поступово інтегруємо до світових структур кінології, і будемо мати змогу переймати самий передовий досвід.»

 

 

Сергій Закорко

 

 

по матеріалам Валерія Шокутько, помічника начальника загону з питань взаємодії зі ЗМІ та зв’язків з громадськістю

 

 на фото : сертифікаційні випробування кінологічних обслуг рятувальних служб проходило на базі Кінологічного центру МНС розташованому у селі Гаї
 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop13
konotop13