Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Новини міста Новини міста У Ромнах, що на Сумщині, пройшов 5-й Чемпіонат України з кемпо та кобудо під патронатом Міністра з питань надзвичайних ситуацій Шандри В.М. (ФОТО)
У Ромнах, що на Сумщині, пройшов 5-й Чемпіонат України з кемпо та кобудо під патронатом Міністра з питань надзвичайних ситуацій Шандри В.М. (ФОТО)
Новини міста
Четвер, 16 квітня 2009, 08:25      Ромни, Сумська область

Сімнадцять команд (а це близько140 учасників) з різних куточків країни взяли участь у 5-му Чемпіонаті з кемпо та кобудо, що був проведений нещодавно під патронатом Міністра з питань надзвичайних ситуацій Шандри В.М. у місті Ромни Сумської області. Змагання були організовані й проходили за підтримки дислокованого тут Спеціального аварійно-рятувального загону МНС, федерації кемпо й кобудо IKF України та мерії міста. 

 


 

- Це вже не перший захід, який ми проводимо сумісно з міською владою, - зазначив начальник САРЗ МНС полковник служби цивільного захисту Сергій Біляєв. - Справжній рятувальник повинен бути, у першу чергу, фізично розвинутий, тому ми приділяємо максимум уваги розвитку різних видів спорту, і свою співпрацю з федерацією кемпо й кобудо IKF України та її президентом Борисом Сушинським плануємо тільки поглиблювати.  

Ідея проведення такого чемпіонату виникла 5 років тому і з того часу кількість бажаючих завітати до древнього Ромену та продемонструвати свою майстерність з даного виду спорту зростала з кожним роком, сподіваюсь, що ця тенденція збережеться і надалі. Бути співорганізаторами таких змагань для нас велика честь і відповідальність, тому ми і надалі будемо всіляко підтримувати розвиток подібних єдиноборств у регіоні.

 

Валерій Шокутько,
помічник начальника САРЗ МНС із питань взаємодії
зі ЗМІ та зв’язків з громадськістю

 

Міськвиконком

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Святкова хода
Святкова хода