Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ехо трагедії
Новини міста
Вівторок, 26 серпня 2008, 12:15      Ромни, Сумська область

ПовіньРоменські рятувальники повернулися з Івано-Франківщини,  де надавали допомогу постраждалому населенню у боротьбі з наслідками стихії.

Практично цілий місяць зведений загін Спеціального аварійно-рятувального загону, що на Сумщині, наряду з представниками з інших регіонів, брав участь у ліквідації  наслідків стихії у Івано-Франківській області.

На рукахРоменські рятувальники надавали допомогу жителям  селища Верховини, неофіційної столиці Гуцульщини, у подоланні наслідків масштабного лиха, що в результаті сильних зливових дощів заподіяв розбурханий Прут. Представники Сумщини, як і «еменесники» з інших областей, працювали по 12-15 годин на добу, намагаючись у найкоротший термін відновити житлові будинки, системи житлово-комунального господарства, водопостачання, порушені сільгоспугіддя, інженерні споруди. По дахиПротягом місяця роменці, як-то кажуть, не бачили ні сна, ні відпочинку, але доклали максимум зусиль для повернення життя у постраждалому регіоні у нормальне русло.

Президент України Віктор Ющенко, перебуваючи у селищі Верховина, високо оцінив самовідданість, мужність та героїзм українських рятувальників, які у черговий раз довели громаді свою фаховість та вміння протистояти загальнонаціональній біді. РозвантажувалиПриємно, що у двобої зі стихією у західному регіоні пліч-о-пліч знаходились представники практично всіх областей України без поділу на політичні кольори, у тому числі і з далекої Сумщини.

Валерій Шокутько.

На фото підборці „Як це було”:
- на вузьких вулицях селищ доводилось більше працювати руками;
- старих та малих постраждалих виносили на руках;
- грунтові  зсуви засипали хати по самі дахи; 
- розвантажування гелікоптерів з гуманітарною допомогою теж  тяжка праця;

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Пошта
Пошта