Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Новини міста Новини міста "Джерело" літнього табору
"Джерело" літнього табору
Новини міста
Вівторок, 26 серпня 2008, 11:55      Ромни, Сумська область
ТабірНапередодні найвеличнішого свята для всіх українців – Дня Незалежності України - в центрі соціальної реабілітації) проводився п'ятиденний тематичний табір. Метою його проведення було виховання у дітей почуття національної свідомості, патріотизму, популяризації європейських демократичних цінностей та відродження національних традицій, сприяння розвитку творчих здібностей у дітей. Протягом тижня діти весело розважалися, спілкувалися, грали в спортивні ігри. В перший день усі учасники табору отримали форму та паспорти з вклеєною фотокарткою.

Для цього їм потрібно було пройти чимало випробувань. Але усі з легкістю подолали перешкоди і стали громадянами країни "Джерело". Кожний день відрізнявся особливою темою: День Добрих Справ, День Шляп, День Пошуку Скарбів, Діти були розподілені на дві команди - Перлина та "Зірочка, кожна команда мала свою емблему та девіз. У змаганнях діти заробляли бали для команди та для себе особисто. В останній день на спеціально організованому ярмарку зароблені бали можна було обміняти на подарунки. Дуже сподобались дітям цікаві тематичні ігри, заняття з рукоділля, а найбільше - музичні години. Усі сідали у дружнє коло і пщ гітару співали улюблені українські пісні. Але в таборі були не тільки розваги, червоною ниткою крізь усі заняття протягом п'яти днів пролягала тема України. Діти здійснили незабутню подорож сторінками історії, побували в різних куточках нашої держави, знайомилися з біографіями видатних земляків, вивчали державні символи, народні традиції та обряди. Останнім сюрпризом для учасників табору стала звістка, що на території центру зарито скарб. Дві години команди виконували різноманітні завдання, щоб отримати підказки і знайти піратську малу. І нарешті скарби було знайдено. Радощам малюків не було меж, адже під старовинним дубом було зарито цілий пакунок з цукерками.

В останній день табору діти приготували для батьків та гостей підсумковий святковий концерт. Родзинкою свята стала вистава "Врятуймо Україну". Діти показали як протягом століть Україну намагалися завоювати, поневолити, знищити голодомором, розграбувати та розділити. Але не впала Україна на коліна! її майбутнє - це діти. Саме вони врятують Рідну Неньку. Постанова мала великий успіх у глядачів.

 

В кінці всі учасники табору отримали подарунки - м'які іграшки, сувеніри, солодощі, фрукти. Але найцінніший подарунок -незабутні спогади. 

Наталія Осауленко, директор центру

Від імені працівників центру ранньої соціальної реабілітації, дітей-інвалідів, їх батьків висловлюємо щиру подяку церкві "Ковчег спасіння'' та особисто Ярошенко Ніні Панасівні за допомогу в організації та проведенні табору.

 

На фото вихованці центру ранньої соціальної реабілітації, дітей-інвалідів грають по справжньому

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

5
5