Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Новини міста Новини міста Комуналка. Борги. Реклама
Комуналка. Борги. Реклама
Новини міста
Вівторок, 27 травня 2014, 21:21      Ромни, Сумська область
На черговому засіданні виконкому затвердили заходи по підготовці міста до наступного осінньо-зимового періоду. Начальник головного управління міського господарства Іван Яременко доповів, що заплановані роботи виконуються згідно з графіком, процес підготовки триває у звичайному режимі.

– Вісім відсотків недоїмки до Пенсійного фонду припадає на долю активних підприємств, решту мусимо стягнути з організацій-банкрутів, – повідомила начальник управління Пенсійного фонду України в Ромнах та Роменському районі Алла Біленко, інформуючи про стан наповнення бюджету відомства. Питання залишили на контролі.

Також ішла мова про розміщення зовнішньої реклами на вулицях міста. Наприклад, деякі лайт-бокси встановлені біля зупинок громадського транспорту таким чином, що перекривають огляд дороги і громадяни змушені визирати з-за настирливої реклами, аби роздивитися номер автобуса. Відповідним службам поставлене завдання найближчим часом усунути цю незручність.

Торкнулися й питання вшанування видатного земляка, професора, лікаря Олександра Сененка. На фасаді СЗОШ № 2 встановлять меморіальну дошку на його честь, адже свого часу Олександр Миколайович навчався саме в цьому закладі.

Варвара ОНІЩЕНКО.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Борці
Борці