Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Новини міста Новини міста ДПТНЗ «Роменське ВПУ» взяло участь у фестивалі краси та моди «Кришталевий силует-2014»
ДПТНЗ «Роменське ВПУ» взяло участь у фестивалі краси та моди «Кришталевий силует-2014»
Новини міста
Неділя, 25 травня 2014, 20:57      Ромни, Сумська область
21 травня в місті Суми на базі ДПТНЗ «Сумський центр професійно-технічної освіти з дизайну та сфери послуг» відбувся фестиваль «Кришталевий силует» серед учнів ПТНЗ.

Метою фестивалю є створення умов для виявлення обдарованої молоді серед учнів професійно-технічних навчальних закладів і надання їй підтримки у творчому, інтелектуальному, духовному і фізичному розвитку.

Творчий колектив ДПТНЗ «Роменське ВПУ» - «Ромен-цвіт» також взяв участь у фестивалі в номінації «Український водевіль» з колекцією одягу «Etno-Fashion».

Результатом участі нашого навчального закладу у фестивалі, стали отримані нагороди: диплом учасника ІІІ фестивалю краси та моди «Кришталевий силует-2014» серед творчих колективів професійно-технічних навчальних закладів, диплом ІІІ фестивалю краси та моди «Кришталевий силует-2014» з колекцією одягу «Etno-Fashion» у номінації «Український водевіль» за вірність національним традиціям та пам’ятний знак фестивалю.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop42
konotop42