Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Новини міста Новини міста Роменське ВПУ на «Травневому зорепаді-2014»
Роменське ВПУ на «Травневому зорепаді-2014»
Новини міста
Неділя, 25 травня 2014, 20:55      Ромни, Сумська область
Нещодавно в м. Сквирі Київської області відбувся Всеукраїнський конкурс виконавців естрадної пісні серед учнівської молоді професійно-технічних навчальних закладів «Травневий зорепад», організований ДНЗ «Сквирське вище професійне училище» та Білоцерківським будинком художньої творчості за підтримки Департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації та Сквирської районної державної адміністрації.

Щороку конкурс відкриває для громадськості все нові і нові юні зірочки сцени, сприяє їх подальшому розвитку та дає шлях у велике мистецтво. 2014 рік не став виключенням, адже, на мистецьке свято до Сквири завітали солісти, дуети, вокальні гурти професійно-технічних навчальних закладів - близько 30 учасників з усієї України, які показали високу виконавську майстерність, харизму, драйв.

Свою мрію побувати серед талановитої та творчої молоді здійснила й учениця ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Анна Дзюба, яка за підтримки директора навчального закладу Павла Помарана, який постійно сприяє розвитку творчих обдарувань серед учнівської молоді, відвідала «Травневий зорепад».

Протягом трьох днів учасники конкурсу демонстрували свої вокальні здібності. Авторитетному журі, до складу якого увійшли високопрофесійні фахівці з вокального мистецтва, було дуже важко визначити переможця у розмаїтті талантів. Велика концертна програма не залишила байдужими і численних глядачів, які високо оцінили мистецький доробок представників професійно-технічної освіти.

Анна Дзюба гідно представила себе та свій навчальний заклад на конкурсі. У результаті відбіркових турів, вона потрапила до числа фіналістів, проявивши, при цьому, творчу індивідуальність та емоційність виконання. Анна нагороджена дипломом Міністерства освіти і науки України та пам’ятними подарунками.

«Травневий зорепад -2014» - це було дійсно свято молодості, творчості, краси та любові. Окрім виступів, учасники конкурсу також мали змогу поближче познайомитися, спілкуючись у колі однодумців, знайти нових друзів та знайомих. Також юнаки та дівчата відвідали численні екскурсії, в організації яких сприяв український політик, Народний депутат України, колишній міський голова Сквири Євгеній Суслов.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Торговий дім
Торговий дім