Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Про якість продукції
Новини міста
Неділя, 25 травня 2014, 20:53      Ромни, Сумська область
Ольга Патраманська, завідуюча юридичним сектором обласної інспекції з питань захисту прав споживачів, юрисконсульт зустрілася з представниками торгової сфери міста й розповіла про норми, яким повинні відповідати товари. Вона наголосила, що останнім часом вимоги до харчових продуктів стали більш жорсткими. Проте кількість реалізованої продукції, в якої закінчився термін придатності, не зменшується. Це, звісно, лишається на совісті власників крамниць.

– За перший квартал нинішнього року ми перевірили 143 суб’єкти господарювання області, – розповіла Ольга Володимирівна. – З них на 121 виявили порушення. Найчастіше фіксували продаж товарів, які не відповідають нормам, та відсутність супровідних документів. До адміністративної відповідальності притягнуто 111 осіб, штрафні санкції стягнуто на загальну суму 115 тисяч гривень.

Присутні на зустрічі цікавилися, які документи повинен містити куточок споживача, особливостями торгівлі побутовою технікою. Юрист розповіла, що будь-який побутовий прилад має містити національний знак відповідності. Власники магазинів зізналися, що більшість товарів, які привозять у Ромни з відомого Харківського ринку Барабашове, таких позначок не мають. І хоча відповідальність у даному випадку нестиме продавець, учасники семінару поставили слушне запитання: чому не застосовують штрафні санкції до оптових постачальників?

Варвара ОНІЩЕНКО.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop14
konotop14