Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Новини міста Новини міста Військовим Роменщини – безмежна повага та підтримка
Військовим Роменщини – безмежна повага та підтримка
Новини міста
Понеділок, 12 травня 2014, 08:28      Ромни, Сумська область

Загальнолюдські цінності завжди об’єднували сім’ї, нації, держави. Сьогодні, коли майже щодня по всій країні проливається кров, поняття відродження національного духу та патріотичного виховання стають все актуальнішими. Почуття патріотизму та активної громадської позиції уже протягом кількох місяців демонструють учнівський та педагогічний колективи ДПТНЗ «Роменське ВПУ», які активно підтримують військових Роменщини.


 

Напередодні свята Дня Перемоги, представники навчального закладу відвідали військову частину в с. Ярмолинці, де за підтримки виконавчого комітету Роменської міської ради, місцевих підприємців силами Роменського ВПУ та артистів міського Будинку культури було організовано концерт для військових.

Лише слова вдячності прозвучали на адресу військових.

До присутніх звернувся підполковник Денис Сахацький, який висловив сподівання на те, що нинішня нестабільна політична ситуація в країні вже незабаром зміниться, адже на захисті прав та свободи всіх жителів країни стоять сміливі, відважні, мужні, чесні та відданні своїй Батьківщині військові.

З музичними дарунками виступили артисти Роменського ВПУ та Будинку культури: Володимир Гурін, Надія Полєжай, Олександр Пілюгін, Тетяна Литвиненко, Надія Демченкова.

Свої таланти показали і юні спортсмени – вихованці секції кіокушин-карате.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

14
14