Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Новини міста Новини міста Дні Європи в Роменському ВПУ
Дні Європи в Роменському ВПУ
Новини міста
Неділя, 26 травня 2013, 21:10      Ромни, Сумська область
Щороку, у травні вся Україна відзначає Дні Європи, в рамках яких проходить низка різноманітних заходів та зустрічей, що направлені на зміцнення самоідентифікації України як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи. 

Державний професійно-технічний навчальний заклад «Роменське ВПУ» також приєднався до відзначення Дня Європи.

З метою формування позитивної громадської думки щодо євроінтеграційного курсу України, ознайомлення з європейськими цінностями та традиціями, популяризації загального європейського культурного надбання серед молоді за участі членів Євроклубу, що діє на базі навчального закладу, було проведено виховний захід «Ми - європейці», у ході якого присутні дізналися багато нового та цікавого про країни Європейського Союзу, а презентації, що були підготовлені доповідачами, на мить перенесли всіх у незвідані місця Європейських країн.

Директор Роменського ВПУ також поділився з дітьми своїми враженнями про Європу та запропонував присутнім переглянути фото країн, в яких він бував.

Крім того, в училищі пройшла акція «Яку країну я хочу відвідати». Учні та викладачі обирали країну, в якій найбільше бажають побувати та позначали її на карті Європи як символ того, що неодмінно там побувають.

Також у ході акції «Дерево побажань європейській молоді» учнівський та педагогічний колективи висловили свої побажання молоді Європи, прикріпивши написані листівочки на «Дереві побажань». Власне, найбільше звучали побажання миру, здоров’я, пам’ятати про свою батьківщину.

Стіннівки, що майоріли в холі навчального закладу, зазивали до себе всіх перехожих та розповідали про особливості й таємниці європейських країн, вітали зі святом.

Окрім того, протягом кількох днів на телевізорі, що вже кілька місяців прикрашає хол училища та інформує колектив про всі заходи й події, що проходять в навчальному закладі, можна було переглянути відеоролики про традиції, населення, мову країн Європейського Союзу, таким чином розширивши свої знання та на кілька хвилин перенестися в найвідоміші місця Франції, Польщі, Голландії, Греції, Іспанії тощо.

 

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Пам'ятники Кавалеридзе
Пам'ятники Кавалеридзе