Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Новини міста Новини міста Вибір професії – важливий крок у житті
Вибір професії – важливий крок у житті
Новини міста
Неділя, 19 травня 2013, 21:36      Ромни, Сумська область
009Захід, направлений на сприяння підвищенню іміджу й престижу найрізноманітніших  професій, було проведено на базі ДПТНЗ «Роменське ВПУ» в актовому залі навчального закладу. Організатором заходу виступив Роменський міськрайонний центр зайнятості населення, на чолі з її керівником – Зубаном Яковом Івановичем.

Увазі присутніх в залі – а це були школярі випускних класів міста - було представлено презентації професій таких навчальних закладів: ДПТНЗ «Роменське вище професійне училище», Роменський коледж СНАУ та Сумський аграрний університет.

Представники закладів та їх агітбригади цікаво та змістовно розповіли про особливості їх закладу, відділення, переваги та плюси професій, які можна здобути, вступивши до закладу, детально зупинилися над питанням матеріально-технічної бази, можливостях продовження навчання.

Всі презентації супроводжувалися музичними номерами, які полонили глядачів не тільки креативністю, ерудованістю, інтелектуальними здібностями, а й сценічною майстерністю, вокальними здібностями, почуттям гумору, дотепністю та винахідливістю. Доволі яскравим та видовищним був виступ агітбригади Роменського ВПУ.

У холі училища запрошені також мали можливість оглянути стенди представлених навчальних закладів, більш детально ознайомитися з контактною інформацію, професіями, за якими здійснює підготовку той чи інший заклад, переліком документів, необхідних для вступу тощо.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Псел
Псел