Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Новини міста Новини міста Роменські рятувальники на Сорочинському ярмарку
Роменські рятувальники на Сорочинському ярмарку
Новини міста
Понеділок, 18 серпня 2008, 12:36      Ромни, Сумська область

оркестр Національний Сорочинський ярмарок – це  місце, де можна купити, продати та виставити на розсуд людям  технічні новинки, усілякі ручні вироби і, навіть, творчі уміння. Ось і Спеціальному аварійно-рятувальному загону Оперативно-рятувальної служби МНС випала честь відзначитись на цьому грандіозному дійстві, і показати багаточисленним покупцям та продавцям свої таланти.

14 серпня народний духовий оркестр під керівництвом Валерія Лук’яненка, а також солісти: Олександр Сердюк, Анастасія Лашко, Сергій Лук’яненко та Вікторія Пачковська взяли участь в концертній програмі на святковій сцені МНС України у селі Великі Сорочинці, куди з’їхались рятівники з усіх регіонів, щоб  разом із полтавчанами створити святкову атмосферу та пропагувати Народну службу порятунку на славнозвісному ярмарку в Україні. Оркестр САРЗу виконував найвіртуозніші різножанрові твори українських та закордонних композиторів, за що заслужено отримав подарунки та гучні оплески від вдячних слухачів, солісти ж в свою чергу також не залишили нікого байдужими, завороживши гостей ярмарку чарівним багатоголосним співом.

Ведучий програми, а також за сумісництвом представник МНС та один з організаторів видовища Андрій Мельник після кожного виступу роменців з гордістю повторював: ”Ось такі у нас рятівники!” Пилип Наливайко  На фото Оркестр Роменського САРЗу виконував найвіртуозніші різножанрові твори
 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

9 травня 2009
9 травня 2009