Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Новини міста Новини міста Фізкультурно-оздоровче свято до Дня фізичної культури і спорту
Фізкультурно-оздоровче свято до Дня фізичної культури і спорту
Новини міста
Вівторок, 13 вересня 2011, 08:29      Ромни, Сумська область

РомниДо Дня фізичної культури і спорту на міському стадіоні було людно – вся спортивна громада міста та шанувальники спорту відзначали свято. 

На урочистостях міський голова Микола Калашник привітав спортсменів, усіх працівників фізичної культури і спорту, відзначивши вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту, багаторічну сумлінну працю ветеранів спорту та кращі спортивні колективи. 

Зі словами привітання до присутніх звернулися майстер спорту Міжнародного класу з метання спису, неодноразовий рекордсмен України, неодноразовий чемпіон Радянського Союзу , переможець Кубку СРСР, бронзовий призер „Ігор Доброї волі ”, неодноразовий Чемпіон Світу, Європи та Олімпійських ігор серед ветеранів - Сергій Гаврась та майстер спорту СРСР з гирьового спорту , чемпіон Радянського Союзу, багаторазовий призер чемпіонатів України та Всесоюзних турнірів з гирьового спорту - Михайло Левченко. 

Вихованки відділення спортивної гімнастики ДЮСШ відділу освіти(старший тренер відділення Тетяна Момоток), народний хореографічний колектив «Перлина» міського будинку культури (керівник Наталья Мечова) та спортсмени Роменської молодіжної організації «Вулична молодіжна культура Роменщини" (керівник Андрій Тріус ) порадували всіх присутніх показовими виступами.

Цього дня молодь підтримала здоровий спосіб життя та взяла активну участь у змаганнях. А їх було немало: легкоатлетична естафета вулицями міста, змагання з настільного тенісу, шахів, перетягування канату, змагання із загальної фізичної підготовки та легкої атлетики, армреслінгу, стрітболу , міні-футболу та «Веселі старти» . 

Всі переможці та призери спортивних заходів були нагороджені грамотами та цінними подарунками.


Ірина ГОНЧАРОВА, 
головний спеціаліст відділу з питань ФК і спорту Роменського міськвиконкому

http://romny.osp-ua.info

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

32
32