Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Новини міста Новини міста Про Поліграфмаш і не тільки
Про Поліграфмаш і не тільки
Новини міста
Четвер, 31 березня 2011, 19:59      Ромни, Сумська область

Депутати Роменської ради минулої п’ятниці 25 березня зібралися на чергове засідання сесії. Почалося все на мажорній ноті: нашому спортсмену і політичному діячеві Сергію Гаврасю вручили квіти з нагоди його перемоги на чемпіонаті Європи серед ветеранів, який нещодавно проходив у Бельгії.

Між іншим, наш земляк є триразовим чемпіоном світу, чотириразовим чемпіоном Європи та 18-разовим чемпіоном України. Міський голова Микола Калашник привітав його із цим важливим досягненням.

 

Нарешті поговорили

 

Наші депутати нарешті мали змогу поспілкуватися із представником супермаркету «Рона», який зараз веде будівництво і вже розгорнув торгівлю у приміщенні одного із цехів колишнього Поліграфмашу. Андрій Кізенко є куратором будівельних робіт і нашим обранцям повідомив, що їх фірма планує вести фасування різних будівельних сумішей невеликою вагою – від 1 до 10 кг. Окрім будівельного супермаркету там також збираються відкрити магазини одягу, побутової техніки, продовольчих товарів тощо. Частину приміщень будуть здавати в оренду. Зараз там працевлаштовані 20 чоловік, а до кінця року повинні розширити штат до 100 працівників.

Микола Гусєв, як колишній працівник Поліграфмашу, мабуть, найбільше опікується долею цієї території. Він запитав, чому спиляли ялинки, які росли на території заводу та чому без дозволів була знята плита огорожі. Андрій Миколайович відповів йому питанням на питання, мовляв, чому вас не турбувало, що раніше там все розтягувалося і розкрадалося. «Ми  займаємося не вирубкою дерев, а озелененням», - запевнив він. Далі у тих, хто бажав мислити логічно, виникло наступне запитання: а хто ж все-таки зрубав дерева, якщо територія охороняється і ялинок дійсно немає?  Однак воно лишилося риторичним.

Павло Ткаченко звернув увагу на те, що сумська фірма отримала один дозвіл – щодо пожежної охорони, але все одно будівельні роботи там ведуться. Невже цього достатньо?

Андрій Кізенко зізнався, що зараз їм дуже «заважають» тим, що цікавляться відповідністю нормам. Тоді Павло Євгенович запропонував підняти питання про роботу контролюючих органів, які через неналежне виконання своєї роботи нехтують безпекою та здоров’ям працівників. «Це несолідно для такої фірми, яку ви представляєте», - підсумував депутат.

На запитання Григорія Негреби щодо того, куди підуть податки від діяльності цього супермаркету, представник із Сум відповісти не зміг, бо курує лише будівельні роботи. Цікаво він відповів на репліку про те, що вони іще до закінчення реконструкції розгорнули торгівлю. Мовляв, мова іде не про прибуток, а про те, щоб компенсувати затрати, які вони несуть щохвилини.

 

Запити від депутатів

Запити наших обранців стосувалися переважно комунальних проблем. Ці прохання явно вступали в дисонанс із нещодавнім святом працівників комунальної сфери, на якому всіх начальників вітали із досягненнями та гарними показниками. Зокрема, жителі Лозівського мікрорайону міста зверталися із проханням облаштувати тротуар біля 9-ої школи, полагодити освітлення та хоч трохи «закидати ями». Просили відновити освітлення і на вул. Комарова та Чернишевського. Дорожній спуск по 3-му провулку Фрунзе не освітлений і має погане покриття, через що лише за лютий тут 6 чоловік поламали ногу. Із цим також просили розібратися. Згадали і недостатню кількість дорожніх знаків на дорогах нашого міста, чим вдало користуються даішники. І про те, що після 18 години містом  часто курсують лише чергові автобуси. Словом, останнім часом кількість запитів суттєво збільшилась. А ми спробуємо інформувати наших читачів щодо швидкості реагування на них.

 

 

 

Сесія – не балаган

 

У порядку денному говорили про земельні питання, а також намагалися розібратися із помилками депутатів попереднього скликання. Виявляється, тоді не всі рішення приймалися у відповідності із законодавством, що тепер і змушені виправляти наші нові обранці.  Переважна більшість питань вирішувалася позитивно, однак бували і такі, над якими довго полемізували і щодо яких висловлювали кардинально протилежні думки. Міський голова Микола Калашник у такому випадку просив не перетворювати «сесію на балаган», а комісії, у котрих ці питання розглядалися, закликав працювати краще. Таке зауваження є цілком вагомим плюсом у роботі нашого мера, адже насправді зібрання депутатів на сесії в першу чергу повинно показати ту діяльність, яка була проведена у комісіях.

 

Іванна Соловей

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Сейм
Сейм