Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Новини міста Новини міста Година, що об’єднала світ
Година, що об’єднала світ
Новини міста
Середа, 30 березня 2011, 14:39      Ромни, Сумська область

РомниУ суботу, 26 березня о 20 годині 30 хвилин хвиля Години Землі прокотилася світом! Люди по всій Планеті вимкнули світло на одну годину, Годину Землі, щоб показати необхідність об’єднаних дій для боротьби зі зміною клімату. Година Землі 2011 мала на меті продемонструвати урядам країн світу, бізнес-організаціям та людям, що дії проти глобального потепління не тільки необхідні, але й можливі. 

Економія електроенергії протягом однієї години не є головною метою Години Землі. Мета Години Землі - привернути увагу людей до проблем зміни клімату й продемонструвати, що світове суспільство вимагає активних дій у боротьбі зі зміною клімату. 

Від краю до краю, від Станції Девіса в Антарктиці до Лонгієрбієна – найпівнічнішого міста світу на Норвежському архіпелазі Шпіцберген – повним ходом проводилися екологічні заходи, що називають найбільшою громадянською акцією в історії людства. Серед 26 навчальних закладів України, хто підтримав всесвітню акцію «Година Землі – 2011», була і Роменська ЗОШ І-ІІІ ступенів №11. Цілий тиждень в навчальному закладі проходили заходи присв’ячені цій події. 


Центральною подією кампанії став урочистий захід «Година Землі» - це більше, ніж година!». На святі, яке відбулося 25 березня, були присутні учні, всі працівники навчального закладу, заступник міського голови з гуманітарних питань Дудко В.Г., начальник відділу освіти Горбик З.Г., посол Миру в Україні Джон Ван Гавріі, відповідальний секретар Роменського відділення Українського Товариства Охорони Природи Кондратенко Л.М., представник відділу розвитку території Роменського міської ради Павлусенко А.А., працівники еколого-натуралістичного відділу Роменського центру позашкільної освіти та навчальних закладів нашого міста. 

Посол Миру в Україні Джон Ван Гавріі розповів українським щколярам, що в Америці діти теж беруть участь в екологічних акціях. Він згадав про те, що і в його школі проводилися подібні заходи: «День без світла», висаджування дерев, уроки на свіжому повітрі. Директор школи Вікторія Зеленська вручила нагороди від Міжнародного Фонду дикої природи переможцям міжнародного конкурсу «Новорічне недерево» учениці 1-А класу Якубі Дар’ї та учню 4-Б класу Демченку Ігорю. 

Волонтери шкільної дитячої козацької організації «Молода Січ», які проводили захід, мали на грудях емблеми Міжнародного Фонду дикої природи з зображенням панди. Всіх присутніх привітала піснею «Квітуча Україна» солістка учнівського хору Леонтієва Надія, учениця 5-А класу. Захід пройшов з піднесенням, в урочистій обстановці, викликав зацікавленність в усіх присутніх. 

І як відлуння шкільного свята в суботу о 20 годині 30 хвилин учні школи №11 відмітили цю подію в своїх родинах. Цьому сприяли «зелені поради», які розповсюдили волонтери навчального закладу. А вже на другий день прийшло повідомлення від координатора Міжнародного фонду дикої природи в Україні Катерини Куракіної: «Дякуємо Вам за підтримку та небайдужість до нашої Планети! Велике спасибі передайте учням Вашої школи, які ростуть свідомими громадянами Землі!» 

Ми дякуємо всім, хто підтримав наймасштабнішу у світі природоохоронну кампанію Годину Землі 2011, вимкнув світло у своїх домівках, організував чи відвідав захід, присвячений кампанії! 


Світлана Векленко,
заступник директора з виховної роботи
Роменської ЗОШ І-ІІІ ступенів №11

http://www.romny.osp-ua.info

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop33
konotop33