Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Новини міста Новини міста Робочий візит Роменського міського голови Калашника М.К.
Робочий візит Роменського міського голови Калашника М.К.
Новини міста
Середа, 30 березня 2011, 14:33      Ромни, Сумська область

Ромни. КалашникМіський голова Калашник М.К. 28.03.2011 року здійснив робочий візит до Роменської загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІІ ступенів, ім. О.А Деревської, для дітей - сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. Поважного гостя у школі-інтернаті зустрів керівник навчального закладу Товчигречка Сергій Степанович, який працює на посаді директора Роменської школи-інтернат уже майже 15 років. Під час зустрічі директор школи розповів, що навчальний заклад був заснований у 1927 році для категорії дітей-сиріт чи дітей, батьки яких позбавлені батьківських прав. 

У школі-інтернаті на даний час перебуває 117 дітей віком від 5 до 18 років з різних куточків Роменського району. У цьому закладі дітей навчають соціалізації в суспільстві, а, окрім основної освіти, увага приділяється професійно-технічній підготовці. У повсякденному розкладі є час, упродовж якого дівчатка вивчають швейну справу, а хлопчики – столярну. Нещодавно школа відсвяткувала свій 84-річний рік існування. Після 11 класів учні продовжують своє навчання у професійно-технічних училищах та вищих навчальних закладах України. 


Під час ознайомлення зі спадщиною школи, міській голова завітав до музею матері – героїні О.А. Деревської, діяльність якого спрямована на визнання подвигу жінки, яка замінила матір дітям, що залишилися без батьківського піклування. Як розповів Сергій Степанович, основна місія музею – розказати про важливість виховання у сім'ї, подати приклад материнської любові, почуття доброти, милосердя, співпереживання. 


Педагогічний колектив навчального закладу намагається у кожної дитини розвити її основні таланти, тому учні школи-інтернат мають сотні нагород та дипломів у спортивних змаганнях, творчих виступах, олімпіадах, конкурсах та виставках. Усіма цими досягненнями діти завдячують засновниці школи-інтернат та її сім’ї. Кожного року вихованці ретельно готуються до зустрічі членів сім’ї Деревських і, не зважаючи на сучасний стиль життя, кожен із дітей поважно ставиться до традицій, закладених у школі ще з давніх часів.


Дякуючи за подвиг, який зробила засновниця школи, у 2008 році ім'ям Олександри Деревської названа планета № 2400, яку відкрили вчені Кримської астрофізичної обсерваторії. Наприкінці зустрічі, міський голова висловив подяку директору навчального закладу за його працю, той,у свою чергу, зазначив, що школа пишається тим, що міський голова піклується про стан і справи закладу та висловив сподівання, що цей візит стане початком плідної співпраці з владою.

За повідомленням відділу з питань внутрішньої політики

http://www.romny.osp-ua.info

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Масляня
Масляня